Kajak VUT

logo Kajak VUT
 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
Vodácké akce fórum Kajak VUT / Vodácké akce /

České Vrbné - hlasování

Stránka  Stránka 2 z 11:  « Předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  Další »  
KarelK
Člen
#16 | Zasláno: 29 Srp 2013 14:13
 
Nakonec nejspíš nebudu moct jet. Dostala mě nějaká nemoc a mám teplotu Kdybych se nějak zázračně uzdravil a bylo ještě místo, tak se ozvu třeba na mobil... ale spíš se mnou nepočítejte. Omlouvám se za narušení dokonalé logistiky...
Hasan
Člen
#17 | Zasláno: 29 Srp 2013 13:51
 
Ten poslední otazník je pro OldHasana. Prosím potvrď Karle, že jedeš s náma a tím pádem jsme komplet
Zdeňka
Člen
#18 | Zasláno: 29 Srp 2013 10:36
 
Předběžně jsme domluvení s Markem, že by se on s Vláďou připojili k nám
Dan
Člen
#19 | Zasláno: 29 Srp 2013 07:31
 
Ha, jak se na to tak dívám, šlo by to udělat třeba následovně (ušetříme jeden vůz a všechny vytížíme):
Juraj - David, Lukes, Peťa
Marek - ?, Zbyšek, Zdeňka
Hasan - Romča, ?, KarelK
Střecha - Verča, Marťas, Martin
Pája - Petr, Dan, Klokanice

Kdo nesouhlasí, ať mlčí navždy.
Pájo, v kolik hodin by byl sraz na loděnici?
střecha
Člen
#20 | Zasláno: 29 Srp 2013 01:56
 
Tak zatim predbezne pocitam s Vercou, Martasem a Martinem. Zalezi jeste jak probehnou dodatecne optimalizace zaplneni aut. Pripadne kontakt na me 728__313__285
Dan
Člen
#21 | Zasláno: 28 Srp 2013 11:38
 
Tak aby bylo jasno, ten otazník u mé posádky je Ivča Klokanice. Takže posádka Zelená střela:
Já, KarelK, IvčaK.
Pokud neseženeme čtvrtého pasažéra, posádku rozpustíme a nějak to přeskupíme
martin
Člen
#22 | Zasláno: 28 Srp 2013 09:48 | Změnil(a): martin
 
Včera na Svratce jsem se domlouval se Střechou, že pojedu s ním. Ale když se dívám na plnost aut, tak asi ještě proběhne nějaká optimalizace, že.
Juraj
Člen
#23 | Zasláno: 28 Srp 2013 09:10
 
Abych do toho vnesl ještě více zmatku, bylo by možno vyšetřit jedno místo pro Tamařinu loď?? Zdeničko? Možná bude chtít i místo pro sebe, ale to netuším
Dan
Člen
#24 | Zasláno: 28 Srp 2013 07:43
 
Že se do toho ještě motám... Nechceš jet, Ivčo, radši s náma nebo s Hasanem, ať se může sloučit posádka ZZ a Mára?
klokanice
Člen
#25 | Zasláno: 28 Srp 2013 07:12
 
Zbyšek


Ahoj, můžu se přidat k někomu do auta, třeba k Márovi? Ivča K.
Hasan
Člen
#26 | Zasláno: 27 Srp 2013 22:51
 
KarelK
Červený Inno má prasklej límec. Machito je volny.
Paja
Člen
#27 | Zasláno: 27 Srp 2013 22:44
 
Jeste ja a Petr nikde zatim nejsme. Vezeme ale take jedno kolo, tak spis my mame 2 mista volna.
Zbyšek
Člen
#28 | Zasláno: 27 Srp 2013 22:13
 
Takže, trochu se nám to motá, abychom si to zrekapitulovali:

Zbyšek jede s plnou výbavou, já nalehko, bez hydra, bez lodi, jako bonus ale loď můžu nebojácnému jedinci půjčit. Odjezd jak Zbyšek skončí v práci - 6-7 hod. Na loděnici se stejně budeme muset dopravit autem, já na svých zlomených zádech nic neunesu ) Dálniční známku máme, takže svezení by bylo rychlé, efektivní, pařbu stíháme

Z toho mi vychází jako nejlepší připojit se k Markovi nebo Marek k nám.. Ještě někdo nemá místo?

Juraj - David, Lukes, Peťa = plno
Marek - 2 místa volná
Dan - KarelK, ?, 1 místo
Hasan - Romča, ?, 1 místo
Střecha - Verča, Marťas, ? = plno
Zbyšek, Zdeňka - 2 až 3 místa volná

Zdeňka
Dan
Člen
#29 | Zasláno: 27 Srp 2013 22:00
 
Karle, počítám s tebou. Ještě mám jedno místo volné.
KarelK
Člen
#30 | Zasláno: 27 Srp 2013 20:07
 
Jedu taky, svezu se třeba s tebou Dane, jestli můžu... Zamluvil bych si červené Ino nebo nějaké Machito, jestli jsou volné...
Stránka  Stránka 2 z 11:  « Předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  Další » 
Vodácké akce fórum Kajak VUT / Vodácké akce / České Vrbné - hlasování Nahoru
Vaše reakce Klikněte na tuto ikonu, pokud se chcete přesunout na citovanou zprávu
 

 ?
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 
  fórum Kajak VUT Powered by Chat Forum Software miniBB ®