Kajak VUT

logo Kajak VUT
 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
Vodácké akce fórum Kajak VUT / Vodácké akce /

Oddílový kanál

Stránka  Stránka 1 z 65:  1  2  3  4  5  ...  61  62  63  64  65  Další »  
Azamat
Člen
#1 | Zasláno: 25 Dub 2023 21:50
 
Jel bych nekdo v Pondeli na kanal nebo kamkoliv?
Sandy
Člen
#2 | Zasláno: 21 Dub 2023 13:28
 
Holky neberte to tak vážně a osobně, vždyť v tom nebyl žádný útok my bychom jeden den Vydru docela rádi, kdyby se někdo přidal, ale abychom neplevili tuhle diskusi, napsala jsem i vedle
Lenka M
Člen
#3 | Zasláno: 21 Dub 2023 12:31
 
Lukas
Tak nevyznělo to od vás ani moc přátelsky, ani konstruktivně s ohledem na téma vlákna, tak nevim, co sme si z vašich poznámek měli vzít...
PajaL
Člen
#4 | Zasláno: 21 Dub 2023 12:23
 
Lukas
Nepochybuju o tom, že Vydra nebo tekoucí voda obecně je lepší zážitek, než kanál, když si ji můžeš naplno dopřát. Snažím se říct, že tu volbu ovlivňují i jiné faktory. Chápu, jak jsi to myslel a tvé nepochopení vyvolalo moje rozhořčení :D.
☮ ☮ ☮
Lukas
Člen
#5 | Zasláno: 21 Dub 2023 11:19
 
PajaL
Berete si to moc osobně, sestry Lukašíkovy. Jste dospělé, dělejte si, co chcete. Já bych dal přednost řece před kanálem. Mrkněte se na nějaké video z Vydry, za mne se ten zážitek s kanálem nedá srovnat - neberte to jako výčitku, jen nepochopení. Obhajovat se není třeba.
PajaL
Člen
#6 | Zasláno: 21 Dub 2023 10:47
 
Podpořím Káju. Za mě je to možnost sednout poprvé na vodu po zimě v bezpečném známém prostředí a rozjezdit se (tím spíš to platí pro nováčky, kteří taky jedou), zázemí kolem kanálu, možnost kdykoli přestat jezdit a dát si jen část dne (ze zdravotních důvodů a proto, že si chci udělat pohodičku). Chápu, že každému může vyhovovat něco jiného, ale mně minimálně nevyhovuje forma vaší reakce, pánové, ze které vyplývá, že naše volba je horší a měli bychom se obhajovat.
Karoli
Člen
#7 | Zasláno: 21 Dub 2023 10:34
 
Lukas
Marťas
Ahoj všichni, nedá mi to, ale musím se vyjádřit. Myslím, že jsme všichni dospělí a každý si zvládne určit a vyhodnotit na jakou vodu se momentálně cítí, co zrovna potřebuje trénovat nebo co se mu prostě chce o volném víkendu dělat. Každý k tomu má své vlastní důvody, které můžou být ostatním úplně jedno, nemyslíte? Takže díky za názor, ale nechte si ho příště pro sebe.
Sandy
Člen
#8 | Zasláno: 21 Dub 2023 10:33 | Změnil(a): Sandy
 
Lukas
My jedeme trénovat
Lukas
Člen
#9 | Zasláno: 21 Dub 2023 09:17
 
Marťas
Musím se připojit - pouští se Kamenice, poteče Vydra, tečou Stvořidla i Oslava a vy jedete na kanál.
Marťas
Člen
#10 | Zasláno: 20 Dub 2023 21:10
 
Troche nechápu proč jezdíte na Kanál, když se pouští Kamenice!?
střecha
Člen
#11 | Zasláno: 20 Dub 2023 16:04
 
Karoli
Kájo, trochu se ztrácím v tom, kdo ve kterém aute pojede. Predpokladam, ze se teda jedna o Honzu L. Pojede se mnou ještě Sabča, takže asi bychom pak jeli v pěti. Jestli teda nemam vzít ještě jedno auto. Nebo se můžeme domluvit přímo na lodenici.
Honza_L
Člen
#12 | Zasláno: 20 Dub 2023 10:04
 
Vláďa
já bych si taky něco vzal, hlavně neopren a bundu a možná pádlo. Loď bych měl mít na místě
Vláďa
Člen
#13 | Zasláno: 20 Dub 2023 09:45
 
Chce někdo něco z Půjčovny?(O Rasťovi vím) Pokud ano dejte vědět. Výdej po 17h.
Karoli
Člen
#14 | Zasláno: 20 Dub 2023 09:17
 
střecha
Honza_L
Ahoj, 18:00 na loděnici je v pohodě. Jedeme ve 4 - Honza (bere auto), Střecha, Pája a já.
Tomas Pokluda
Člen
#15 | Zasláno: 20 Dub 2023 08:15
 
Kdyby se chtěl někdo přidat a jet se mnou v sobotu, tak vyrážím v 7:45 od loděnice.
Abychom byli před jedenáctou na vodě a stihli si ještě zajezdit dopoledne.
Stránka  Stránka 1 z 65:  1  2  3  4  5  ...  61  62  63  64  65  Další » 
Vodácké akce fórum Kajak VUT / Vodácké akce / Oddílový kanál Nahoru
Vaše reakce Klikněte na tuto ikonu, pokud se chcete přesunout na citovanou zprávu
 

 ?
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 
  fórum Kajak VUT Powered by Chat Forum Software miniBB ®