Kajak VUT

logo Kajak VUT
 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
Vodácké akce fórum Kajak VUT / Vodácké akce /

Na vodu

Stránka  Stránka 1 z 96:  1  2  3  4  5  ...  92  93  94  95  96  Další »  
Tomas Pokluda
Člen
#1 | Zasláno: 23 Čvc 2024 14:50
 
Zatím na Kanufest plánuje jet Kobra a já.
Asi v neděli cross taky nepojedu.
A navíc můžu jet až v sobotu brzo ráno. V pátek jdu ještě do Kroměříže na koncert.
střecha
Člen
#2 | Zasláno: 23 Čvc 2024 10:36
 
Kdo ma tedy v planu vyrazit na Kanufest? Stale nad tim uvazuji, jen se mi moc nechce na ten nedelni kayak cross.
Tomas Pokluda
Člen
#3 | Zasláno: 19 Čvc 2024 21:19
 
Zítra jsou vypsané dvě hodiny ve Vídni.
Vienna Watersport Arena.
https://www.viennawatersportsarena.at/
13:00 a 17:00
Odjezd po desáté z loděnice.
Tomas Pokluda
Člen
#4 | Zasláno: 9 Čvc 2024 14:49
 
V pátek večer se dá jezdit za umělého osvětlení až do desíti. Romantika.
Závody v sobotu jsou i pro pokročilé začátečníky, co sjedou kanál. Sprint je jen o co nejrychlejší průjezd kanálem. Bez branek.
Slalom se jede na "crossové" branky. Takže dotek branky se nepočítá jako chyba.
Žádné velké davy tam nebývají.
JirkaK
Člen
#5 | Zasláno: 9 Čvc 2024 09:49 | Změnil(a): JirkaK
 
Ahoj, 26. - 28.7. bude Kanufest v Roudnici už tradyční akce v podstatě už i pro lehce pokročilé je tam i spousta volného ježdění, není nutné závodit. Ale jezdí tam i hodně zkušení kajakáři takže je co odkoukat. Propzice zde http://www.kanufest.cz/2024/06/27/kanufest-2024-je-tady/
Armáda
Člen
#6 | Zasláno: 28 Kvě 2024 20:41
 
Nechysta sw někdo někam na kanál o víkendu? Přemýšlel jsem pa-so Vrbne/Troja a na zpáteční cestě nedělní Trnavka
Vláďa
Člen
#7 | Zasláno: 24 Kvě 2024 09:36
 
Je krásný, jak z jednoho videa si různí lidé vezmou různé věci.

Mě tam zase zaujala práce s házečkou. Aneb ve jedné ruce člověka v proudu neudržíte a dotyčný má štěstí že to neskončilo pro jeho ruku mnohem hůř.

Jinak souhlasím s tím že jakékoliv pevné oko kolem těla může být problém. Proto u těch hopek je potřeba věnovat údržbu i funkčnosti odstřelovacího mechanismu.
Sandy
Člen
#8 | Zasláno: 23 Kvě 2024 22:03 | Změnil(a): Sandy
 
Nevím, kam to lépe zařadit, tak píšu se. Při tomhle videu https://youtu.be/Dlj_hq7_xVU?si=NhcfsGiXm1uWT6r- jsem si opět vzpomněla, kolik z vás vídávám na vodě s hopkou plandající kolem vesty na šprajdě. Některým to občas připomenu, aby si ji schovali pod vestu a příště to tak máte znovu. Prosím, nedělejte to. Pokud se vám to fakt nechce schovávat, tak tu hopku radši nenoste vůbec. Na řekách je to mega nebezpečné a vždycky, když to tak plandající na někom vidím, hrozně mě to vytočí obzvlášť v kontextu událostí posledních týdnů, kdy se utopilo na vodě několik českých a velmi zkušených kajakářů nebo Bren Orton - jeden z nejlepších kajakářů současné doby. Známe lidi, kteří se zahákli i za menší oko než plandající hopka a nedávno jsme slyšeli story, jak někomu pomáhali v kanále se zaseklou hopkou v překážce... Píšu to sem hlavně proto, ne abych vás poučovala, to by mě ani nenapadlo, ale abychom na sebe na vodě navzájem dávali pozor a učili se společně, jak se chovat co nejbezpečněji. Tak snad to nebudete brát nějak špatně
Punny
Člen
#9 | Zasláno: 20 Kvě 2024 14:39
 
Kdyby měl někdo čas a chuť, tak jedu zítra tak kolem 1 z Brna testovat lodě (Scortch M, ReactR) do Čunova, případně bych pobral i jednoho člověka s vlastní lodí do auta.
Sandy
Člen
#10 | Zasláno: 11 Kvě 2024 23:18 | Změnil(a): Sandy
 
JirkaK
Jee az ted ctu tvuj post. Dnes jsme byli na Troji a zitra (nedele) odpoledne planujeme taky. Priste nam klidne napis primo zpravu nebo cinkni
Lukas
Člen
#11 | Zasláno: 10 Kvě 2024 09:06
 
JirkaK
Zamáváme ti ze ZOO
JirkaK
Člen
#12 | Zasláno: 10 Kvě 2024 07:55
 
Ahoj, někdo o vikendu na Troju?
střecha
Člen
#13 | Zasláno: 7 Kvě 2024 15:57
 
Tak jsem se dival na nejblizsi meteostanici v Churanove a podle zaznamu tam naprselo 47mm srazek pres noc a na Vydre bylo v noci 28m3/s.
Jenze ted uz tam moc neprsi a voda spadla na 10m3/s. To na zitra uz moc optimisticky nevypada
Marek
Člen
#14 | Zasláno: 7 Kvě 2024 10:58
 
V rakouské skupině také uvažujeme o Vydře. Uvidíme, jak bude odpoledne vypadat vodní stav a předpověď.
Lukas
Člen
#15 | Zasláno: 7 Kvě 2024 10:44
 
střecha
Rád bych, ale bojím se, že to rychle klesne. Déšť na dnešek moc v předpovědi není.
Stránka  Stránka 1 z 96:  1  2  3  4  5  ...  92  93  94  95  96  Další » 
Vodácké akce fórum Kajak VUT / Vodácké akce / Na vodu Nahoru
Vaše reakce Klikněte na tuto ikonu, pokud se chcete přesunout na citovanou zprávu
 

 ?
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 
  fórum Kajak VUT Powered by Chat Forum Software miniBB ®