Kajak VUT
 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
Vodácké akce fórum Kajak VUT / Vodácké akce /

Na vodu

Stránka  Stránka 1 z 48:  1  2  3  4  5  ...  44  45  46  47  48  Další »  
Jirka H
Člen
#1 | Zasláno: 1 Čvc 2020 13:40

KarelK
Vír dnes mě neláká, před polednem jsme dnešní pádlování odpískali. Punkva měla jen 2,7 cms a byli jsme jen dva. V pátek a sobotu pořádně potrenujeme na tekoucí!
KarelK
Člen
#2 | Zasláno: 1 Čvc 2020 07:26

Kdyby to chtěl někdo využít, tak Vír pouští dneska stále celý den.
Lukas
Člen
#3 | Zasláno: 30 Čvn 2020 12:03

Jirka H
Buď tam ve dvě, ať o půl můžeme vyrazit. V jednu zavolám Karlovi, jestli to dává a plán platí.
Jirka H
Člen
#4 | Zasláno: 30 Čvn 2020 11:40

Lukas
Ok, o půl třetí budu na loděnici a ruším tedy dnešní lezení.
Lukas
Člen
#5 | Zasláno: 30 Čvn 2020 11:11

Jirka H
Kdyby Karel vyjel ve tři z Tišnova, tak je ve 4 na vysedačce v Borovnici. Nám tam cesta potrvá 1,5 hod, takže z loděnice musíme vyrazit o půl třetí. Z Borovnice na nasedačku v Českých Milovech je to 15 minut, tak v 16:45 můžeme být na vodě. Je to 12,5 km, to máme za dvě hodiny. v 19:00 jedem zpět nahoru, v 19:15 v Milovech a 21:00 jsme na loděnici zpět. To jde.
Jirka H
Člen
#6 | Zasláno: 30 Čvn 2020 10:56

Lukas
Tak v tom případě jsem pro horní Svratku, Oslavu jsme přeci jeli nedávno... Jsem schopen být do hodiny od mávnutí na loděnici.
Lukas
Člen
#7 | Zasláno: 30 Čvn 2020 10:42

Jirka H
Mám v práci auto a věci a jsem připraven.
Upřímně mne Punkva moc neláká, 2 km pěkný a pak 3 km skrz ČKD. To bych si asi radši dal horní Svratku nebo Oslavu.
Karel pravděpodobně bude moct ve 3 z Tišnova, Mara v 5 z Brna - to je podle mne pasé. Co Vláďa, co ostatní?
Jirka H
Člen
#8 | Zasláno: 30 Čvn 2020 10:05 | Změnil(a): Jirka H

KarelK
Ty vado, Ty máš vodečet na Punkvu! Jeli jsme to s Ondrou Vlasákem asi před 5 lety, ale jelikož si nevedu vodácký deníček, nepamatuju si kolik měla. Někdo prostě rozhodnul že teče, tak se jelo Je to krásný industriální potok (projíždí se fabrikama ČKD) s pěknýma peřejema WW II (III). Jsem připraven, je to blízko a je krásně... Jsem na telefonu ;)
KarelK
Člen
#9 | Zasláno: 30 Čvn 2020 06:40

Jirka H
Punkva teď kulminuje v Macose i na Skalním Mlýně, zpoždění tam určitě bude, ale nejel jsem ji a nevím kolik vody potřebuje...http://a.la-a.la/chart/chart.php?probe=11717938
Jirka H
Člen
#10 | Zasláno: 30 Čvn 2020 02:44 | Změnil(a): Jirka H

Jirka H
Z dnešní zkušenosti ale nemůžeme příliš doporučit sjíždět Moravu (nasedat) až od tohoto mostu, je to pak už moc velká vrbičkárna: Pozice na mapě
https://mapy.cz/s/hopasaduse

Jinak: Nejhořejší úsek (od Vilemínky - Morava, km 352,0 - nástupní místo Vilemínka
Dolní Morava
https://mapy.cz/s/josavomefa ) (kam je zákaz vjezdu, ale závora zvednutá) až po naše dnešní nástupní místo, nemělo dost vody na celolistový záběr a končilo to "nesjízdným" jezem. Proto jsme nastupovali až pod ním (mezi oním jezem a finálním nástupním místem byl k tomu ještě padlý strom).

Avšak nasedačka cca 16km NAD soutokem Moravy s Krupou (nejspíš nasedačka Velká Morava-nezjištěno a neprobádáno), to vypadá na jetelnou nakrmenou a již relativně širokou řeku WW III...

Od místních kajak znalců je údajně nejzajímavější řeka Jeseníků řeka Desná od dolní nádrže přečerpávací elektrárny Dlouhé Stráně. Číslo na hrázného na vyžádání u Sapy z Rymáku...
Jirka H
Člen
#11 | Zasláno: 30 Čvn 2020 02:26 | Změnil(a): Jirka H

Add dále...
Jirka H
Člen
#12 | Zasláno: 30 Čvn 2020 01:52 | Změnil(a): Jirka H

Jinak pro zvědavce: Morava nám dnes s Majkem a Adamem dovolila sjet tento úsek: Trasa z Dolní Morava do Dolní Morava
Trasa 5,7 km • 1:26 hod
https://mapy.cz/s/mesogamape

Za tohoto stavu (7,6m³/s - 175cm na vodočtu ve Vlaském - o kus níž) to bylo WW II-III(-). Je to podobné např. hořejšímu úseku Gailu. Bilance: Jirka H. 3 eskymáky (jeden kámen hned při výjezdu z prvního vracáku plus dva pod stromem (pod druhým stromem se mi zaseklo dokonce pádlo a po vyzvedání o ruce za větve onoho podeskymovaného stromu jsem marně utíkal za potencionálně plovoucím pádlem - po návratu k lodi jsem pro jistotu zkusil mrknout pod strom a bylo tam dokonale zaseknuté! ...takže mi bylo dopřáno splout do původního kýženého cíle. Adam i Majkl na jedničku. Díky borci, splnil jsem si část svého životního snu, a to, sjet celou Moravu z Vilemínky (ne až z Vilemíny-to se snadno splete) až do Dunaje!
Jirka H
Člen
#13 | Zasláno: 29 Čvn 2020 23:23 | Změnil(a): Jirka H

Lukas
Zítra tedy třeba Punkva ze Skalního mlýna? Karle, myslíš, že bude mit vodu? Bude mít možná i ve středu díky zpoždění o podzemní jeskyně, což?
Lukas
Člen
#14 | Zasláno: 29 Čvn 2020 15:45

To se vám nikomu nechce na něco takového?
https://www.youtube.com/watch?v=Ft8Kp_dKJcg
Lukas
Člen
#15 | Zasláno: 29 Čvn 2020 15:09

Kdo by vyrazil zítra?
Stránka  Stránka 1 z 48:  1  2  3  4  5  ...  44  45  46  47  48  Další » 
Vodácké akce fórum Kajak VUT / Vodácké akce / Na vodu Nahoru
Vaše reakce Klikněte na tuto ikonu, pokud se chcete přesunout na citovanou zprávu

?
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

fórum Kajak VUT Powered by Chat Forum Software miniBB ®