Kajak VUT
 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
Vodácké akce fórum Kajak VUT / Vodácké akce /

Na vodu

Stránka  Stránka 1 z 38:  1  2  3  4  5  ...  34  35  36  37  38  Další »  
střecha
Člen
#1 | Zasláno: 12 Zář 2019 12:15

Ty Veltrusy jsou docela punk. Ve srovnani s tim jsou prekazky na Trnavce vykrik moderni techniky. Nemel jsem tam z hlediska bezpecnosti moc dobry pocit. A informace spravce o poctu lodi stoji take za to. Tech par slalomaru co tam melo byt znamenalo "par" slalomaru v kazdem vracaku. Kam se hrabe plne narvane Vrbne.
Osobne radeji doporucuji modernejsi Roudnici.
Elisa P
Člen
#2 | Zasláno: 12 Zář 2019 07:50

čaute, o víkendu jedem na salzu. kdyby se chtěl někdo přidat, máme dvě místa v autě
Sehny
Člen
#3 | Zasláno: 11 Zář 2019 22:28

Veltrusy bych zkusil, tam jsem ještě nebyl.
Hanka M
Člen
#4 | Zasláno: 11 Zář 2019 18:39 | Změnil(a): Hanka M

Update: Roudnici/Veltrusy zvažuju, mohla bych se dohrkat v sobotu ráno, domluvím se případně s někým na odvoz lodi a zítra po trenalu si nachystám věci. Rozhodnu se během zítřejšího dopoledne (už jsem s tím moc nepočítala)
Lukas
Člen
#5 | Zasláno: 11 Zář 2019 18:26

Roudnice - jedu. Nebo Veletrusy - klidně. Pokud to bude Váh+Čunovo, jedu taky. Jiné akce asi nepřicházejí v úvahu.
Hug
Člen
#6 | Zasláno: 11 Zář 2019 12:57

Ahoj. Kamarad, co ma vodackou pujcovnu mi psal ze nejaka jeho kamaradka shani 3 guidy. Píše:
"Čau prosímtě, na 19.9. potřebujeme Guidy na Malý Dunaj. Start od kempu u Jelky po Restauraci u Ernesta . Půldenní záležitost, děcka mluví Anglicky. Odměna 55€, odvoz z Brna a dovoz do Brna možný. Máš někoho prosím????" ...vek tech decek neznam. Pokud by nekdo chtel jet, poslu kontakt. Spis by to asi byl dobry skutek nez cokoli jineho...
střecha
Člen
#7 | Zasláno: 11 Zář 2019 12:13

Kdo vsechno ma v planu jet na Roudnici, at se prihlasi. Vikend se blizi a kanal uz se zacina dost obsazovat, tak abychom se tak dlouho nedomlouvali, ze nas tam stejne nepusti.
Vláďa
Člen
#8 | Zasláno: 11 Zář 2019 08:18

Já bych někam jel. Ale z té diskuze tady mougrý taky nejsem

Já jen nechci oba dva dny strávit v čuňovu. Tedy za mne buď něco + Čuňovo(či něco jiného), nebo Roudnice, popřípadě jiný volný kanál u nás.

Tedy jak?.
střecha
Člen
#9 | Zasláno: 10 Zář 2019 10:10

Lukasi, myslim, ze ve Valmezu to o vikendu nebude tak zabavne jako nyni, kdy tam kulminoval druhy povodnovy stav. Spis se bojim, ze to bude dost smrdet septiky

Jinak pojedu klidne na Roudnici i Cunovo. Teoreticky bych jel i na ten Vah, ale podle popisu mi to pripadalo spis takova kochacka. Jen je to unikatni tim, ze na dalsich par desitek let to nebude sjizdne.
Hanka M
Člen
#10 | Zasláno: 9 Zář 2019 20:34

Děckáá, tak to vypadá, že nováčci asi nic. Tož jeďte si užít něco pořádného, já mám v záloze i jiný program a když není ani Střela ani Vrbné, tak na to peču.
JirkaK
Člen
#11 | Zasláno: 9 Zář 2019 19:56

Tak já bych někam jel.
Lukas
Člen
#12 | Zasláno: 9 Zář 2019 18:23

Nebo mám ještě jeden návrh - v sobotu Váh (nebude to nic obtížného, s tím Innem jsem kecal) a v neděli přírodní slalomka ve Valmezu (reference mohou dodat nejmenovaní bývalí členové oddílu - voda snad bude). Nebo teda dvoudenní Roudnice.
Chystá se vůbec někdo? Podle provozu tady na fóru to vypadá, že ani ne.
Lukas
Člen
#13 | Zasláno: 9 Zář 2019 13:48

Maruš
No jo, no. Ale bylo by to skoro jako Inn..
Maruš
Člen
#14 | Zasláno: 9 Zář 2019 13:27

Respektujme, že Vláďa s Hankou M. na Čunovo nechtějí, ale jeli by rádi jinam...je to varianta na kterou se nepřidají ani nováčci!
Lukas
Člen
#15 | Zasláno: 9 Zář 2019 13:02

Anebo si můžeme sjet Váh a poté pokračovat na Čunovo...
https://www.raft.cz/Clanek-Vah-z-Horneho-Hricova.aspx?ID_clanku=2127
Stránka  Stránka 1 z 38:  1  2  3  4  5  ...  34  35  36  37  38  Další » 
Vodácké akce fórum Kajak VUT / Vodácké akce / Na vodu Nahoru
Vaše reakce Klikněte na tuto ikonu, pokud se chcete přesunout na citovanou zprávu

?
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

fórum Kajak VUT Powered by Chat Forum Software miniBB ®