Kajak VUT
 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
Vodácké akce fórum Kajak VUT / Vodácké akce /

Na vodu

Stránka  Stránka 2 z 40:  « Předchozí  1  2  3  4  5  ...  36  37  38  39  40  Další »  
Jirka H
Člen
#16 | Zasláno: 9 Říj 2019 21:03

Jirka H
Jak tak koukám na frontu, tak by to spíš chtělo sraz na loděnici v 6 ráno než to klesne, odpoledne může být po všem. Najde se nějaký srdcař s autem? (dovolenou nemám, na druhou hodinu bych v případě ranní varianty potřeboval být v práci).
Jirka H
Člen
#17 | Zasláno: 9 Říj 2019 20:58

Co zítra po práci nějaký potok, říčka v okolí Brna? Prší slušně... Sledujete to někdo? Karle, co myslíš že poteče? Pavel dával naději např. Křtinskému potoku. Příp.odjezd z práce na loděnici okolo poledne.
Terda
Člen
#18 | Zasláno: 9 Říj 2019 17:53

Na mě je Čunovo náročné
Hana_Rz
Člen
#19 | Zasláno: 9 Říj 2019 15:14

S jednodenním Čunovem nemám problém, bude to pro mě nakonec lepší než celovíkendová akce
Lukas
Člen
#20 | Zasláno: 9 Říj 2019 14:47

střecha
Bohužel mám od soboty (kupodivu bez přímé souvislosti s Armysvatbou) lehce disfunkční záda, takže asi nic. Kdybych se nějakým zázrakem dal do pořádku, na Čunovo v neděli bych zajel. V sobotu čas tak jako tak nemám a jen na neděli bych na Vrbné nejel.
střecha
Člen
#21 | Zasláno: 9 Říj 2019 14:23

Salza bude asi urcite bez vody. To co naprsi dneska v noci asi nebude stacit na udrzeni prutoku nad minimem az do vikendu.

Kdo vsechno tedy pripadne planuje vyrazit v nedeli na Cunovo?

Jinak na Vrbnem tento vikend (13.10.) ukonci sezonu pro tento rok.
radim
Člen
#22 | Zasláno: 9 Říj 2019 09:29

ahoj,
na Salzu bych se přidal, pokud bude voda, jak píšete, a pokud se pejedou úseky odpovídající mým možnostem, to je do wwIII. Pokud je to reálné, prosím dejte vědět, ať si vyblokuju víkend. V opačném případě si musím dopředu domluvit na víkend vyřizování jiných povinností.děkuji,r
Terda
Člen
#23 | Zasláno: 8 Říj 2019 20:59

Ahoj, já bych jela. Ale máme v pátek firemní akci. Takže by pro mě bylo ideální, kdyby mě mohl někdo cca mezi sedmou a osmou v pátek večer vyzvednout na výstavišti... a nebo odjezd v sobotu ráno, klidně i hodně brzo
honza_k
Člen
#24 | Zasláno: 8 Říj 2019 14:12

Cunovo na jeden den bych klidne dal. O Vrbnem by se dalo take uvazovat. Salza momentalne vypada celkem sucha, tam bych se vydal jen pokud by mel zajem nekdo pro koho je to odpovidajici obtiznost a neco naprselo.
střecha
Člen
#25 | Zasláno: 8 Říj 2019 12:24

Kdyby nekdo planoval na nedeli Cunovo, tak bych se klidne pridal. Bohuzel na cely vikend to asi nedavam, protoze uvazuji nad sobotnim navrhem od Katky, jak zaznelo na svatbe.
prase
Člen
#26 | Zasláno: 8 Říj 2019 09:11

Sehny
Salza má 143 teď, v pátek ještě připrší, takže úplně suchá nebude. Hasanovi dík za info, na ručce se domluvíme.
Hana_Rz
Člen
#27 | Zasláno: 8 Říj 2019 08:47

Sehny
Já se předběžně hlásím. Tuším že padly nějaké návrhy na kanál ve Vrbném, což by asi bylo fajn i s ohledem na ubytování (i když počasí na víkend zatím vypadá velice slibně!) a obtížností "pro všechny", ale nebráním se ani jiným variantám.
Sehny
Člen
#28 | Zasláno: 8 Říj 2019 08:40

prase
Tak za prvý vůbec nevím kdo jseš a za druhý suchou Salzu brousit nebudu.
Hasan
Člen
#29 | Zasláno: 8 Říj 2019 08:04

prase
Tož pane prase, po přihlášení se v horním menu objeví odkaz "Profil" a tam po vyplnění nového hesla, jeho zopakování a odeslání dojde ke změně. Poté je potřeba se znovu přihlásit s nový heslem. Funguje to i na iphonu. Ručku líbati netřeba
prase
Člen
#30 | Zasláno: 7 Říj 2019 22:07

Sehny
Tak ještě jednou. Od soboty ráno nabízím servis (pendl a tak) z posledního kempu na Salze. +420 731 586 355
A kdyby se panu adminovi ráčilo sděliti, jak si změnit přidělené heslo po NEOBEJDITENÉ povinné tegistraci z ifonu, ručku bych políbil
Stránka  Stránka 2 z 40:  « Předchozí  1  2  3  4  5  ...  36  37  38  39  40  Další » 
Vodácké akce fórum Kajak VUT / Vodácké akce / Na vodu Nahoru
Vaše reakce Klikněte na tuto ikonu, pokud se chcete přesunout na citovanou zprávu

?
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

fórum Kajak VUT Powered by Chat Forum Software miniBB ®