Kajak VUT

logo Kajak VUT
 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
Vodácké akce fórum Kajak VUT / Vodácké akce /

Na vodu

Stránka  Stránka 3 z 111:  « Předchozí  1  2  3  4  5  ...  107  108  109  110  111  Další »  
Lukas
Člen
#31 | Zasláno: 21 Úno 2026 20:28
 
Urval by se někdo v týdnu na vodu?
Vláďa
Člen
#32 | Zasláno: 13 Úno 2026 18:34
 
Popřípadě Jizera
Vláďa
Člen
#33 | Zasláno: 13 Úno 2026 18:31
 
Dívám se dívám některé české řeky mají vodu.
Třeba Divoká Orlice má pěknou!
Oslava či Olomoucká Bystřice minimum.

Našel by se někdo, kdo by zítra vyjel na Zemskou bránu?
prase
Člen
#34 | Zasláno: 13 Lis 2025 15:36
 
Zdar, nabízím účast na zítřejší Salze (vody bude nemnoho, zima jak sviň, ale krásně.....)
Program: varianta A - odjezd v 5:00 z ONO v Popovicích, příjezd na Saggraben mezi devátou a desátou, přesun na Fachwerk,
cca 2,5 hodiny voda (je teplejší než okolní vzduch, takže ohřát se lze), pendl na kole pro auto (případný účastník bude cca hodinu klepat kosu na parkovišti, proto nabalit na vysedačku tolik oblečení, aby se to dalo vydržet, hospoda už je zavřená), ve 13:00 odjezd do termálů Laa a.d.T., sauna (saunové vybavení, čili velký ručník), ve 22:00 odjezd domů. Náklady na variantu A vstupné to lázní, cca 35 euro.
Vatianta B - bez lázní, odjezd z ONO v 6:00, zbytek zhruba stejně. Náklady na variantu B 0 euro.
Při obou variantách platí, že jako spolucestující jede vlkodav, takže se pohodlně vejde jeden člověk a kdyby chtěl být někdo tvrdý a cestovat s Fančou na klíně, je to průchozí a odzkoušená varianta.
tel. 731 pětosmšest 355, uzávěrka přihlášek zítra ve 3:00
Pavel D
Člen
#35 | Zasláno: 13 Lis 2025 09:24
 
Před zimou tradičně snižují hladinu Prýglu o cca 4 m. Upouští cca 20 cm za 1 den ve dvou špičkách až 13.5 m3/s. Jedna průtoková špička vychází zhruba na poledne u Riviéry. Po několika letech už jsou stavby v řece u Riviéry a na Poříčí ukončeny. Cestou od jezu Kamenný mlýn po Poříčí několik stupínků s vracáčky, kde si může nenáročný pádler i trochu potrénovat. Od Antroposu po Poříčí řeka předělána do podoby přírodě blízké.
S kámošem jedeme tuto sobotu od Kamenomlýnského jezu (sraz 10:00) do Horních Heršpic (6.5 km). Nazpět bych mohl vzít nějaké lodě i lidi.
Zatím upustili Prýgl o cca 1 m, takže okno příležitostí ještě nějaký týden vydrží.
Lenka M
Člen
#36 | Zasláno: 2 Lis 2025 23:23
 
Ahoj, nepříliš propracované video z Doubravy zde: https://youtu.be/OhmjetxNw2U
Je to víceméně sestřih jízdy začátečníků, tak snad se tam najdete
Jinak budeme rádi, když fotky z akcí nahrajete i na oddílovou galerii https://gallery.kajak-vut.eu/, aby časem nezapadly. Heslo znají například vaši trenéři
JakubCz
Člen
#37 | Zasláno: 26 Říj 2025 11:05
 
Ahojte,
bylo to moc fajn!
Díky zatu jízdu.

Společné fotky zde:
https://1drv.ms/f/c/75641206bf5665c1/EltfTb8W1exDkJhwb4Zc4nkBnEwNixKcFEOv0Mw1nnSTUg
radek
Člen
#38 | Zasláno: 24 Říj 2025 20:13
 
super nakonec pěkná společnost tak ráno 7,30
DavidK
Člen
#39 | Zasláno: 24 Říj 2025 17:58
 
Tak vozík padá, tata ho zítra potřebuje. Ale kdybychom se nevlezli, tak můžu vzít taky auto, ale nemám zahrádku.
Boris
Člen
#40 | Zasláno: 24 Říj 2025 17:57
 
Ja sa pridám a auto mám k dispozícií. Môžu ísť všetci a ešte bude miesto.
DavidK
Člen
#41 | Zasláno: 24 Říj 2025 17:53
 
Můžu vzít tažný vozik
Lenka M
Člen
#42 | Zasláno: 24 Říj 2025 16:59
 
Já nemusím jet, pak auta budou v pohodě
honza_k
Člen
#43 | Zasláno: 24 Říj 2025 16:55
 
Filan
Aha, takze ty vezes lod Martinovi? V tom pripade nemas zadne volne misto. Takze nam chybi auto. Je tu nekdo dalsi, kdo muze vzit auto?
honza_k
Člen
#44 | Zasláno: 24 Říj 2025 16:41
 
Tak ja beru Lenku M. Strechu a Radka. David se prida do druhe posadky. To by mohlo vyjit. Pokud nekomu chyby doprava, at se ozve.
Filan
Člen
#45 | Zasláno: 24 Říj 2025 16:14
 
Ahoj,
jak zmiňoval Martin, auto beru. Do auta beru Lenču a Dáju, takže tam je 1–2 místa k dispozici. Každopádně na auto už nedám víc jak 4 kajaky (já, Marťas, Lenča a Dája).
Stránka  Stránka 3 z 111:  « Předchozí  1  2  3  4  5  ...  107  108  109  110  111  Další » 
Vodácké akce fórum Kajak VUT / Vodácké akce / Na vodu Nahoru
Vaše reakce Klikněte na tuto ikonu, pokud se chcete přesunout na citovanou zprávu
 

 ?
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 
  fórum Kajak VUT Powered by Chat Forum Software miniBB ®