Kajak VUT
 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
Vodácké akce fórum Kajak VUT / Vodácké akce /

Na vodu

Stránka  Stránka 3 z 40:  « Předchozí  1  2  3  4  5  ...  36  37  38  39  40  Další »  
Sehny
Člen
#31 | Zasláno: 7 Říj 2019 16:15

Chtěl by někdo jet na vodu v termínu zrušeného Vavřince, to jest o víkendu?
radim
Člen
#32 | Zasláno: 28 Zář 2019 09:27

Ahoj, měl by někdo chuť vymyslet dneska a zítra nějakou vodu? třeba Vrbné, nebo Bratislava. Pokud by se někdo našel, prosím sms nebo volat na 732 802 111. Do 12 hodin bych musel jít půjčit kayak do WE.
Díky a pěkný víkend všem
Radim
střecha
Člen
#33 | Zasláno: 12 Zář 2019 12:15

Ty Veltrusy jsou docela punk. Ve srovnani s tim jsou prekazky na Trnavce vykrik moderni techniky. Nemel jsem tam z hlediska bezpecnosti moc dobry pocit. A informace spravce o poctu lodi stoji take za to. Tech par slalomaru co tam melo byt znamenalo "par" slalomaru v kazdem vracaku. Kam se hrabe plne narvane Vrbne.
Osobne radeji doporucuji modernejsi Roudnici.
Elisa P
Člen
#34 | Zasláno: 12 Zář 2019 07:50

čaute, o víkendu jedem na salzu. kdyby se chtěl někdo přidat, máme dvě místa v autě
Sehny
Člen
#35 | Zasláno: 11 Zář 2019 22:28

Veltrusy bych zkusil, tam jsem ještě nebyl.
Hanka M
Člen
#36 | Zasláno: 11 Zář 2019 18:39 | Změnil(a): Hanka M

Update: Roudnici/Veltrusy zvažuju, mohla bych se dohrkat v sobotu ráno, domluvím se případně s někým na odvoz lodi a zítra po trenalu si nachystám věci. Rozhodnu se během zítřejšího dopoledne (už jsem s tím moc nepočítala)
Lukas
Člen
#37 | Zasláno: 11 Zář 2019 18:26

Roudnice - jedu. Nebo Veletrusy - klidně. Pokud to bude Váh+Čunovo, jedu taky. Jiné akce asi nepřicházejí v úvahu.
Hug
Člen
#38 | Zasláno: 11 Zář 2019 12:57

Ahoj. Kamarad, co ma vodackou pujcovnu mi psal ze nejaka jeho kamaradka shani 3 guidy. Píše:
"Čau prosímtě, na 19.9. potřebujeme Guidy na Malý Dunaj. Start od kempu u Jelky po Restauraci u Ernesta . Půldenní záležitost, děcka mluví Anglicky. Odměna 55€, odvoz z Brna a dovoz do Brna možný. Máš někoho prosím????" ...vek tech decek neznam. Pokud by nekdo chtel jet, poslu kontakt. Spis by to asi byl dobry skutek nez cokoli jineho...
střecha
Člen
#39 | Zasláno: 11 Zář 2019 12:13

Kdo vsechno ma v planu jet na Roudnici, at se prihlasi. Vikend se blizi a kanal uz se zacina dost obsazovat, tak abychom se tak dlouho nedomlouvali, ze nas tam stejne nepusti.
Vláďa
Člen
#40 | Zasláno: 11 Zář 2019 08:18

Já bych někam jel. Ale z té diskuze tady mougrý taky nejsem

Já jen nechci oba dva dny strávit v čuňovu. Tedy za mne buď něco + Čuňovo(či něco jiného), nebo Roudnice, popřípadě jiný volný kanál u nás.

Tedy jak?.
střecha
Člen
#41 | Zasláno: 10 Zář 2019 10:10

Lukasi, myslim, ze ve Valmezu to o vikendu nebude tak zabavne jako nyni, kdy tam kulminoval druhy povodnovy stav. Spis se bojim, ze to bude dost smrdet septiky

Jinak pojedu klidne na Roudnici i Cunovo. Teoreticky bych jel i na ten Vah, ale podle popisu mi to pripadalo spis takova kochacka. Jen je to unikatni tim, ze na dalsich par desitek let to nebude sjizdne.
Hanka M
Člen
#42 | Zasláno: 9 Zář 2019 20:34

Děckáá, tak to vypadá, že nováčci asi nic. Tož jeďte si užít něco pořádného, já mám v záloze i jiný program a když není ani Střela ani Vrbné, tak na to peču.
JirkaK
Člen
#43 | Zasláno: 9 Zář 2019 19:56

Tak já bych někam jel.
Lukas
Člen
#44 | Zasláno: 9 Zář 2019 18:23

Nebo mám ještě jeden návrh - v sobotu Váh (nebude to nic obtížného, s tím Innem jsem kecal) a v neděli přírodní slalomka ve Valmezu (reference mohou dodat nejmenovaní bývalí členové oddílu - voda snad bude). Nebo teda dvoudenní Roudnice.
Chystá se vůbec někdo? Podle provozu tady na fóru to vypadá, že ani ne.
Lukas
Člen
#45 | Zasláno: 9 Zář 2019 13:48

Maruš
No jo, no. Ale bylo by to skoro jako Inn..
Stránka  Stránka 3 z 40:  « Předchozí  1  2  3  4  5  ...  36  37  38  39  40  Další » 
Vodácké akce fórum Kajak VUT / Vodácké akce / Na vodu Nahoru
Vaše reakce Klikněte na tuto ikonu, pokud se chcete přesunout na citovanou zprávu

?
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

fórum Kajak VUT Powered by Chat Forum Software miniBB ®