Kajak VUT
 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
Vodácké akce fórum Kajak VUT / Vodácké akce /

Na vodu

Stránka  Stránka 4 z 40:  « Předchozí  1  2  3  4  5  ...  36  37  38  39  40  Další »  
Maruš
Člen
#46 | Zasláno: 9 Zář 2019 13:27

Respektujme, že Vláďa s Hankou M. na Čunovo nechtějí, ale jeli by rádi jinam...je to varianta na kterou se nepřidají ani nováčci!
Lukas
Člen
#47 | Zasláno: 9 Zář 2019 13:02

Anebo si můžeme sjet Váh a poté pokračovat na Čunovo...
https://www.raft.cz/Clanek-Vah-z-Horneho-Hricova.aspx?ID_clanku=2127
Lukas
Člen
#48 | Zasláno: 6 Zář 2019 12:43

Vláďa
S vodou 14.-15.9 celkem počítám - i s kanály - Roudnice, Čunovo?
Salzu jsem jel předevčírem za stavu 145 cm a včera za 135 cm a i když to nebylo tak špatné, opakovat to tak brzo nemusím.
Pokud by bylo v tento termín více zájemců a dokázali by si urvat k víkendu ještě tak dny volna, dokážu si představit výjezd např. do Sazburska + Berchtesgaden - cca do WWIII, ale nikdy jsem tam nebyl, takže informace bych teprve sháněl. Mluvil jsem s Karlem K., ten by se snad k tomuto plánu přidal. Byl by někdo pro?
V termínu 28.+29.9. nemohu.
Sehny
Člen
#49 | Zasláno: 6 Zář 2019 11:30

Vláďa
To je škoda, zrovna jsem o tom začal uvažovat. Salza je bohužel suchá. O Roudnici bych možná uvažoval, ale spíš kdyby tam bylo koho vyučovat, než že bych si šel sám zajezdit. Jak jsou na tom pondělní nováčci, pojede někdo?
Vláďa
Člen
#50 | Zasláno: 4 Zář 2019 20:10

Tak Střelu už zrušili... Zrovna když jsem sepisoval článek...

Zároveň Na Vrbném je 14.-15.9 MČR dorostu ve slalomu.

Tedy šla by asi Roudnice pokud by jsme chtěli i slabší jezdce. No a Čuňovo, pokud ne. Popřípadě nějaká víkendová Salza?
Hanka M
Člen
#51 | Zasláno: 4 Zář 2019 18:06

Teplá+Střela bych jela, pokud se někdo další přidá. Případně Vrbné nebo jinou variantu vody pro lemry. Ale když to neklapne, plakat nebudu ;)
honza_k
Člen
#52 | Zasláno: 4 Zář 2019 16:58

Take bych na konci zari nekam zajel, Soca je jedna z moznosti. Ted mam oblibenou Noce, ktera by na 4 dny taky sla a pojezdeni je to moc pekne. Pokud nebudou zadni novacci, tak muzeme mirit nekam do oblasti 3-3+.
střecha
Člen
#53 | Zasláno: 4 Zář 2019 15:25

Ahoj,

tak uz mam v praci rezervovanou dovolenou na 26. a 27. zari. Doufam, ze by mi tentokrat uz Soca mohla vyjit. Zatim je tam voda dost na hranici.

Jinak pokud by nikdo z novacku nemel zajem jet na Teplou se Strelou (14. a 15. zari), tak bych klidne vyrazil i na Cunovo. Zatim jsem tam byl akorat jen jednou a pritom je to nejblize z Brna.
Vláďa
Člen
#54 | Zasláno: 4 Zář 2019 12:55

Sehny
Tak v pondělí jsem se ptal všech kteří přišli, všichni co přišli se vyjádřili a dostal jsem 0 odpovědí

A teď vážně.
Průběžně o tom mluvíme skoro celé léto.
Pro ty co nám chodí poslední 3 týdny je ještě asi brzo, ale v pondělí to s Marou a s nimi určitě probereme (jestli někdo dojde). Tak nějak spoléhám na některé z dřívějších nováčků (jarních a dřív), kteří chodí buď jindy, nebo přes léto nechodili.
Sehny
Člen
#55 | Zasláno: 4 Zář 2019 12:22

Vláďa
Jak to vypadá s účastí nováčků? Ptali jste se někoho v pondělí?
Hana_Rz
Člen
#56 | Zasláno: 2 Zář 2019 15:02

Já bych se přidala na vodu, pokud mi to zdraví již dovolí
Vláďa
Člen
#57 | Zasláno: 2 Zář 2019 11:09

Lukas
14-15 By měly být ČPV Střela a ČPV Teplá...
Kdyby něco z toho chybělo, bral bych Vrbné
(Na střelu i Teplou lákáme i ménězkušené pádlery, tedy by bylo fajn aby náhrada byla i pro ně.)
Lukas
Člen
#58 | Zasláno: 2 Zář 2019 09:35

Vláďa
A co takhle o čtrnáct dní dřív - víkend 14.-15.9 + nějaký den (dny) okolo? 2 týdny poté bohužel nemohu, takže bych se přimlouval za hlasování, který termín vyhovuje více lidem. Nebo dáme oba termíny? Kdyby to dopadlo na pozdější termín, jel bych 14.+15. třeba na Čunovo nebo jiný kanál...
Vláďa
Člen
#59 | Zasláno: 2 Zář 2019 08:59

Ahoj

Co takhle si v termínu 26.9(25 večer) až 29.9 zajet někam na podzimní vodu?

Kam by se vidělo dle vody, ale já bych asi preferoval Soču, neb by ji příští rok měli zdražit.

Kdo by jste všechno jel?
radim
Člen
#60 | Zasláno: 8 Srp 2019 11:52

Ahoj, chystáte se o víkendu někam na tekoucí vodu?
Stránka  Stránka 4 z 40:  « Předchozí  1  2  3  4  5  ...  36  37  38  39  40  Další » 
Vodácké akce fórum Kajak VUT / Vodácké akce / Na vodu Nahoru
Vaše reakce Klikněte na tuto ikonu, pokud se chcete přesunout na citovanou zprávu

?
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

fórum Kajak VUT Powered by Chat Forum Software miniBB ®