Kajak VUT

logo Kajak VUT
 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
Vodácké akce fórum Kajak VUT / Vodácké akce /

Na vodu

Stránka  Stránka 4 z 96:  « Předchozí  1  2  3  4  5  ...  92  93  94  95  96  Další »  
Lenka M
Člen
#46 | Zasláno: 28 Bře 2024 21:28
 
Na raft.cz píšou, že Doubrava v neděli kvůli rybářům nebude, jen v sobotu
Tereza V
Člen
#47 | Zasláno: 28 Bře 2024 21:22
 
Ahoj, ja bych se pridala urcite aspon na sobotu, v nedeli uz neco mam
Oskar
Člen
#48 | Zasláno: 28 Bře 2024 12:35 | Změnil(a): Oskar
 
Já bych také rád jel, pokud to vyjde...

Lehčí voda na start sezóny a většinou parádní večírek!
Boris
Člen
#49 | Zasláno: 27 Bře 2024 10:19
 
Vláďa

Odomykanie doubravy! Tam by som šiel, tentokrát sv. Martina sjedeme bez padiel.
Vláďa
Člen
#50 | Zasláno: 26 Bře 2024 20:05
 
Byl by zájem o Doubravu která je 6-7.4?
Marek
Člen
#51 | Zasláno: 18 Bře 2024 15:26
 
Velikonoce jsou už příští týden. Jak to vidíte s vodou?

Já pojedu (pokud se nestane něco nečekaného), jen zatím nevím, kam.
Diskuse na chatu
Vegan
Člen
#52 | Zasláno: 15 Bře 2024 14:31
 
Rasto
No jste ambiciózní.. to se vám musí nechat.
Jako na první kanál sezóny si vybrat kanál který je v ČR druhý nejmíň přátelský k plavcům (po Trnávce),
Pokud tedy ve Veltrusech zaplavete tak nohy nahoře a raději to zplavat celé, na dně jsou na pár místech lana a jedna kovová tyč a nebo šutry pod které se dá zastrčit noha.... a spodní váleček úplně na konci kanálu plavce nepouští takže nezapomeňte házečku.
Lukas
Člen
#53 | Zasláno: 15 Bře 2024 09:19
 
No, předpověď se trochu zlepšila..
Že bychom vyhlásili vydří pohotovost na neděli?
Lukas
Člen
#54 | Zasláno: 14 Bře 2024 16:54
 
střecha
Konečně pozitivní zprávy od Střechy, za to palec nahoru
Ale jsem trochu skeptický:
- CHMI je pro nás většinou spíše optimistický, aby pro ty, co bydlí u vody, byl spíše varující
- je to z deště, ne z tání, takže peak bude strmý - rychlý nástup, rychlý pokles
- už avizované maximum není velká hitparáda a má být někdy v noci
Jak to vidí hydrolog, případně ostatní?
střecha
Člen
#55 | Zasláno: 14 Bře 2024 16:14 | Změnil(a): střecha
 
Uz mam na vikend jine plany, takze urcite nikam na kajak nepojedu, ale kdyby nekdo chtel vyrazit misto na kanal na Vydru, tak podle predpovedi predpokladam, ze by v nedeli mela mit vodu.

https://hydro.chmi.cz/hppsoldv/hpps_prfdyn.php?seq=307241
Rasto
Člen
#56 | Zasláno: 14 Bře 2024 15:16
 
Update plánu: Pôjdem v sobotu z Brna spolu s Vláďom, beriem 4 lode (ja, Vláďa, Boris a Pája), v prahe vyzdvihneme Borisa a pôjdeme Veltrus, v sobotu večer prespíme na tróji a v nedeľu, ostaneme na kanále, tam sa pravdepodobne už pridajú aj ostatný.

Čo sa spania týka, kemp na tróji je ofiko zavrený, ale dohodol som sa s ním, že nám nechá kľúče od chatiek a sociálok, takže ak sa chce ešte niekto pridať, je najvyšší čas dať vedieť, budem mu písať zajtra okolo obeda.
PajaL
Člen
#57 | Zasláno: 13 Bře 2024 10:50
 
Pripojila bych se spis az na nedeli a idealne v Praze (kdybyste soucasne meli misto na mou lod a privezli mi ji, mate u me minimalne pivo).
Sandy
Člen
#58 | Zasláno: 12 Bře 2024 20:07
 
Rasto
Ahojte,

Prespani v Praze mate idealni hned u kanalu, zavolejte do HG sportu, kde je i primo u kanalu kemp s chatkami (jen asi nejsou vyhrivane myslim). Nemusite resit pak zadny dalsi presun.

My bychom se za normalnich okolnosti pridali, jen jsme meli ted oba nejake drobnejsi chirurgicke zakroky a tak nemuzeme slibit plnou ucast, i kdyz bychom se radi zkusili pridat aspon na chvili. Na Roudnici to asi uplne nevidim (resp. nechci ucast slibovat dopredu). Troju mozna zkusime. Uvidime .
Rasto
Člen
#59 | Zasláno: 12 Bře 2024 08:33
 
Tak s Vláďom sme vymysleli nasledújuce možnosti:

1. V sobotu ráno vyraziť do Roudnice, pojazdiť 2-3hod hneď ako prídeme, večer prespať rovno na kanále a ráno do Prahy na tróju, následne Brno. Nutnosť 5 lodí na roudnicu, zatiaľ sme ja, Vláďa, Boris.

2. V sobotu ráno vyraziť Praha/Veltrus pojazdiť a prespať v Prahe(nejaké návrhy kde?), v nedeľu pojazdiť tróju a Brno.

3. Bude pršať až do piatku a pôjdeme vodu.(Otava,Vydra),

Hláste sa.
radim
Člen
#60 | Zasláno: 11 Bře 2024 10:08
 
A planujete uz neco na velikonoce? Ja bych vyrazil na ten prodlouzeny viken. Asi rakousko by bylo idealni. Socu nam uz zdrazili na 10 e na den
Stránka  Stránka 4 z 96:  « Předchozí  1  2  3  4  5  ...  92  93  94  95  96  Další » 
Vodácké akce fórum Kajak VUT / Vodácké akce / Na vodu Nahoru
Vaše reakce Klikněte na tuto ikonu, pokud se chcete přesunout na citovanou zprávu
 

 ?
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 
  fórum Kajak VUT Powered by Chat Forum Software miniBB ®