Kajak VUT

logo Kajak VUT
 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
Vodácké akce fórum Kajak VUT / Vodácké akce /

Ostravice 2.-3.4. 2016

Stránka  Stránka 1 z 2:  1  2  Další »  
Lucka
Člen
#1 | Zasláno: 3 Dub 2016 22:09
 
Myslím, že jsme sezónu zahájili úspěšně, díky všem za fajn akci, Armádovi za střechu nad hlavou a zde pár fotek
Janča
Člen
#2 | Zasláno: 1 Dub 2016 14:02
 
Jupí! Nafukovací chata!
Armáda
Člen
#3 | Zasláno: 1 Dub 2016 13:03
 
Ok v tom případě připomínám, že chata je postarší a slouží primárně jako střecha nad hlavou, takže nečekejte žádné navoněné peřiny
povinně sebou spacáky a pokud možno i karimatky (páč mi nikdo nebyl schopný říct kolik nás nakonec pojede) je možnost, že se posléze všichni na postele nevlezou - chata sice je nafukovací - je tam obří společenská místnost, ale počet postelí je omezený
Domluvil jsem grilovací mřížku na oheň, který můžeme udělat ještě dneska, takže MASO VZÍT
Lukas
Člen
#4 | Zasláno: 1 Dub 2016 11:30
 
Pořád jsem na vážkách - můj problém je ten, že nemůžu jet v pátek a v sobotu ráno se mnou asi nikdo nepojede - pokud by někdo chtěl jet v sobotu ráno, možná by mne zlomil - dejte případně vědět na 776-833-732. Auto bych vzal, jen se mi nechce jet takovou štreku kvůli dvěma hodinám sám.
Hasan
Člen
#5 | Zasláno: 1 Dub 2016 10:17
 
Těžké rozhodování při tomhle počasí, Otava i Vydra má vodu, ale je to tak na hraně a výraznější oteplení příjde až v sobotu odpoledne. Byl tu nápad na poslední chvíli změnit víkendovou destinaci. Po zvážení situace plán měnit nebudu. Otavu by si nemuseli užít zatím méně zdatní pádleři. Změna na poslední chvíli by asi taky nesedla všem. Pokud se ovšem nějaká posádka bude přeci jen chtít trhnout, dejte vědět. Odpoledne nebudu na netu, takže není ani prostor řešit další logistiku.

Na loděnici budu okolo 18h.
Armáda
Člen
#6 | Zasláno: 30 Bře 2016 20:18
 
zav
Že? než se srát se stavěním stanu navrhoval bych i zřízení sekce s krycím označením BEČKA - kdyby se toho někdo ujmul, bylo by to ideální
zav
Člen
#7 | Zasláno: 30 Bře 2016 18:18
 
Potvrzuju misto Sehnymu i Oskarovi ... stale jedno misto volne. Sraz bych videl cca v 17:30 na lodenici. Nakup cestou.

Armáda
To zni jako plan ...
Armáda
Člen
#8 | Zasláno: 30 Bře 2016 16:09
 
Zdarec,
dostal jsem nabidku a zatim jsem to diskutoval s Hasanem - predavam dal
VK campanula, ktery porada Ostravici ma pod palcem starsi, ale za to velmi prostornou chatu kousicek od Sance zde: https://mapy.cz/s/y0qe

vyhody: bydleni pod strechou (s malym s) s dostatecnym mnozstvim posteli, elektrina, soukromi, prijezd az k chate, vlastni ohniste s velkym uzavrenym a nicim nerusenym prostranstvim , moznost tam byt az do nedele, z patku na sobotu tam budeme uplne sami (v sobotu se pripoji cca.5 Ostravaku), 5-10min chuze od chaty je hotel Zlaty orel s restauraci

nevyhody asi po zime nepotece voda - tj budem muset nanosit vodu ze studanky na splachovani hajzlu apod.

dalsi info - jedna z posadek zrejme (v jednani) bude muset vyzvednout v Ostrave klice (asi)
co za to - 50kc/osobu/noc

neni to tam zadny luxus, ale dle meho nazoru (a Hasanova) to za ty prachy stoji, je tam fakt nadherne
Oskar
Člen
#9 | Zasláno: 30 Bře 2016 14:05
 
zav
Tak jsem si také o jedno napsal (píšu i sem, aby se vědělo..)
Sehny
Člen
#10 | Zasláno: 30 Bře 2016 12:56
 
zav
Já bych si jedno místo zabral, pokud ještě je.
Marek
Člen
#11 | Zasláno: 30 Bře 2016 12:11
 
Jedu, nabízím dvě místa v autě.
V neděli bych rád jel na vodu, pokud něco poteče. (Minimálně Morava z Hanušovic by téci měla)
telefon 3209 * 4483 * 54
zav
Člen
#12 | Zasláno: 30 Bře 2016 09:41
 
Jedu taky a nabizim 3 mista v aute s vyletem, tzn. v nedeli chci podniknout nejakou lehkou pesarnu a tudiz nebudu chvatat do Brna. tel: 777 16 ctyricetpet 11
Oskar
Člen
#13 | Zasláno: 30 Bře 2016 09:00 | Změnil(a): Oskar
 
Jeden nebo dva, jedu taky!
střecha
Člen
#14 | Zasláno: 30 Bře 2016 08:22
 
Aktualizace: auto mam jiz plne zaplneno...zjednodusene receno, plne az po strechu ;)
střecha
Člen
#15 | Zasláno: 29 Bře 2016 13:30
 
tak aspon ze to potece chvili v sobotu. Jen doufam, ze to nebude letos moje posledni reka a potece i neco dalsiho.

Jinak si to teda nemohu nechat ujit a tudiz jedu. Mam teda tri volna mista v aute.

Kontakt... 7.2.8 _313_ 2.8.5
Stránka  Stránka 1 z 2:  1  2  Další » 
Vodácké akce fórum Kajak VUT / Vodácké akce / Ostravice 2.-3.4. 2016 Nahoru
Vaše reakce Klikněte na tuto ikonu, pokud se chcete přesunout na citovanou zprávu
 

 ?
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 
  fórum Kajak VUT Powered by Chat Forum Software miniBB ®