Kajak VUT
 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
Vodácké akce fórum Kajak VUT / Vodácké akce /

České Vrbné

Stránka  Stránka 1 z 16:  1  2  3  4  5  ...  12  13  14  15  16  Další »  
Azamat
Člen
#1 | Zasláno: Včera, 16:33

Zdarec,

Chtel bych nekdo jet do Ceskeho vrbna na jeden den na otocku (Sobota nebo Nedele) ?
Azamat
Člen
#2 | Zasláno: 9 Říj 2020 15:09

střecha
Tak jo,
Zatim nechame ten kanal na priste ;)

Hezky vykend!
střecha
Člen
#3 | Zasláno: 9 Říj 2020 12:28

Azamat
Popravde se mi tam moc nechce jet jen na jeden den tam a zpet. Stravis pomalu vic casu na D1 nez padlovanim na kanale. Navic mi neni jasne, jestli kvuli tem opatrenim bude mozne se dostat na kanal. Jestli bude moct byt jen 20 lidi dohromady, nebo 10 nahore a 10 dole.
Tak jsem si uz nasel jiny program na vikend.
Azamat
Člen
#4 | Zasláno: 8 Říj 2020 15:39

střecha
Tak kdyby jel jenom na Sobotu ja bych taky jel

Muzeme domluvit a udelat 1 posadku na tu Sobotu.
střecha
Člen
#5 | Zasláno: 7 Říj 2020 20:20

Prubezne to sleduji a to ochlazeni se v Cechach postupne presouva vic na sobotu, takze opalovacka asi uz nebude. Doufam, ze kvuli hygienickym opratrenim tohle nebude letosni posledni vikendove jezdeni na kanale.
zav
Člen
#6 | Zasláno: 7 Říj 2020 19:48

střecha
Počasí, zejména na neděli, není zrovna moc lákavé. Kdyby se ta předpověď ještě posunula, tak bych o tom přemýšlel. Jinak se přidám na něco v okolí Brna.
střecha
Člen
#7 | Zasláno: 5 Říj 2020 17:26

Vlakno uz jsem cetl, jen na Jihlave jsem byl nedavno a oproti tomu na Vrbnem jsem byl naposledy nekdy v kvetnu.

Takze tu Jihlavu bych videl spis jako plan B, nebo spis C. U jinych rek neocekavam velke mnozstvi vody, jelikoz vyrazne prset zacne az nekdy v nedeli.
Lukas
Člen
#8 | Zasláno: 5 Říj 2020 17:15

A na řeku bys nechtěl? Viz vlákno na vodu..
střecha
Člen
#9 | Zasláno: 5 Říj 2020 16:50

Neplanuje nekdo vyrazit tento vikend na kanal do Vrbneho. V sobotu budou teploty vice nez prijemne, tak by bylo skoda toho nevyuzit na jedno z poslednich kanalu.
Tomas Pokluda
Člen
#10 | Zasláno: 1 Říj 2020 10:05

Kanal je otevreny 10-12 a odpoledne 14:30-17.
Takze odjezd z Brna kolem sedme. Kdyz budeme jezdit az do peti, tak to i s veceri stihneme zpatky do pul desate.
Pocasi ma byt v sobotu uchazejici.
Azamat
Člen
#11 | Zasláno: 1 Říj 2020 09:53 | Změnil(a): Azamat

Zdar,

Chceme jet na kanal Ceske Vrbne tento sobotu (3.10.2020) jen na jeden den z otockou.
Vyraz z Brna brzo rano, Zpet asi po jezdeni.
Zatim jedeme ja a Tomas Pokluda.
V aute mame 2 mista.

Chce pridat jeste nekdo dalsi?
Jirka H
Člen
#12 | Zasláno: 10 Čvc 2020 12:54 | Změnil(a): Jirka H

Tak konečně pár fotek a videí. Marek mi doporučil nový způsob sdílení než přes google drive, takže si to člověk nemusí nutně stáhnout když si je chce jen prohlídnout. Zkuste a případně reklamujte, díky

https://mega.nz/folder/MqphhTyZ#mbRgg8Gl4LWkyfCIFO3l_w
Armáda
Člen
#13 | Zasláno: 16 Čvn 2020 09:56

Mayc
Chyb tam máš asi tolik, co průměrný volič SPD, takže pohodička
Pokračuj v tréninku, nacvič eskymáka a ono to půjde. Dobrá práce!
Martina
Člen
#14 | Zasláno: 15 Čvn 2020 15:04

Mayc
Nezlobíme.
Mayc
Člen
#15 | Zasláno: 15 Čvn 2020 14:46

Zdarec borci

Chtel bych podekovat Marovi a Vladovi za kajovy hezky vylet, organizace, ze trpeli me a chitaly moje lod' asi 20 krat

Taky dekuji moc Jirke ze od zacatku vsechno vysvetlil a koupil asi nove vazany aby my pojeli na kanal,

Armade, ho zene a Martinovy za skvele straceny cas v aute a vsem ostatnim za tento hezky vikend

Asi mam spisovnych chyb vic nez jsem otocil z kajakem ale prosim ne zlob'te :D

Uz tesim se na pristi akce a trening.

Azamat
Stránka  Stránka 1 z 16:  1  2  3  4  5  ...  12  13  14  15  16  Další » 
Vodácké akce fórum Kajak VUT / Vodácké akce / České Vrbné Nahoru
Vaše reakce Klikněte na tuto ikonu, pokud se chcete přesunout na citovanou zprávu

?
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

fórum Kajak VUT Powered by Chat Forum Software miniBB ®