Kajak VUT
 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
Vodácké akce fórum Kajak VUT / Vodácké akce /

České Vrbné

Stránka  Stránka 2 z 10:  « Předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další »  
Tomáš
Člen
#16 | Zasláno: 1 Srp 2019 22:07

Já klidně pojedu na moto
Vláďa
Člen
#17 | Zasláno: 1 Srp 2019 20:57 | Změnil(a): Vláďa

Marek
Majklovi veze lodě Lukáš.

a optimalizovaná posádka je Štěpán, Sehny, Tomáš, JanaZ?
Marek
Člen
#18 | Zasláno: 1 Srp 2019 16:26

Tak nevím, jestli to mám správně a jestli jsou tady na fóru všechny informace, ale pro shrnutí přehled:

Auta:
Lukáš: návrat v pondělí, veze Marušku zpět
Hasan: návrat v pondělí, místa neznámá
Marek: Martina, Vláďa, Zav, loď Hanky M
Honza K: Střecha, Hanka Rz. Hanka M(zpět), Maruška(tam)
Štěpán: JanaZ + 2 místa
JirkaK: sobota - neděle
Sehny: 3 místa
Radim: jedno místo zpět
Tomáš: bez příčníků

Shání odvoz
Majkl: 2 lodě neděle až pondělí

To by mělo jít nějak zoptimalizovat
Hanka M
Člen
#19 | Zasláno: 1 Srp 2019 14:43 | Změnil(a): Hanka M

Prosím z půjčovny loď Zonnku, pádlo,sprajduSko nejmenší,vestuS/M, helmu (prostě vše) díky moc. Domluvím se, aby mi to někdo naložil.
Štěpán Š
Člen
#20 | Zasláno: 1 Srp 2019 14:01 | Změnil(a): Štěpán Š

Sehny:
Tak nakonec jsem sehnal taky vůz. Tedy nabízím 3 místa v pátek večer tam a v neděli v poledne zpět.

Jestli jsem to všechno odsledoval a pochopil správně, tak je třeba přepravit už jen 4 lidi (Štěpán Š, Sehny, JanaZ někde po cestě a Tomáš) a 4 lodě (z Brna) a máme dvě auta Počkal bych jestli se někdo nepřihlásí a vzal jen jedno (je mi celkem jedno které).
Marek
Člen
#21 | Zasláno: 1 Srp 2019 13:37

Hanka M
Loď ti vezmu.
radim
Člen
#22 | Zasláno: 1 Srp 2019 11:43

ahoj,
jedu po vlastní ose, v pátek večer tam, v neděli večer zpět. mám na zpáteční cestu jedno volné místo, kdyby někdo potřeboval.
z půjčovny bych si rád půjčil pádlo. bude se na vrbnem trenovat i nějaká záchrana? pokud ano, potřeboval bych půjčit i házečku. Ideálně bych si věci vzal už dneska po treninku, at nemusím v pátek zajíždět na loděnici.
Sehny
Člen
#23 | Zasláno: 1 Srp 2019 10:32

Tak nakonec jsem sehnal taky vůz. Tedy nabízím 3 místa v pátek večer tam a v neděli v poledne zpět.
pavel
Člen
#24 | Zasláno: 1 Srp 2019 09:50

NEDELE 18 HOD NA LODENICI STOP BECKA CHLAST A SPEKACKY STOP ANTONIE SOLAROVA
JirkaK
Člen
#25 | Zasláno: 1 Srp 2019 08:28

Ahoj, já odjíždím v pátek a na vrbné dorazím až v sobotu večer, návrat v neděli večer. Takže bych byl schopen nějáké ty lodě dovést.
Tomáš
Člen
#26 | Zasláno: 1 Srp 2019 08:09 | Změnil(a): Tomáš

Ahoj, tak jsem konečně koukl na fórum. Hlásím se na víkend. Jsem schopný vzít auto ale take dojet po vlastní ose. Jen mě chybí příčníky a kurtny ty jsem posledně nejak nenasel v garáži. 739990752

Půjčovna: vesta, helma, sprajda, loď.
JanaZ
Člen
#27 | Zasláno: 31 Čvc 2019 13:44

Štěpán Š
Supr, mohla bych poprosit jedno misto? Urcite pro lod a podle trasy, kterou pojedes, bych se nekde pridala i ja.
Majkl
Člen
#28 | Zasláno: 31 Čvc 2019 11:04

My by sme Terdů mohli na nedělu a pondělí, ale máme vůz jen bez zahrádky. Našly by sa eště neaké místa pro lodě (nebo aspoň jednu)? Když to bude komplikované tak si pučíme na místě nebo to vyřešíme jinak.
radim
Člen
#29 | Zasláno: 31 Čvc 2019 09:47

Štěpán Š
Ahoj, chtěl jsem vzít svoje auto a doufal, že se lidi bez lodi přihlásí ke mě. Důvody jsou dva. jednak musím vzít s sebou bohužel psa (přítelkyně má víkendovou akci a pes tam je velká komplikace) a druhak mám v autě spací úpravu a kempovací vybavení pro dva lidi. Loď si půjčuju až na místě. Pokud by jsme jeli dva nebo tři, jeden kajak se v pohodě vejde i dovnitř auta.
střecha
Člen
#30 | Zasláno: 31 Čvc 2019 09:38

Štěpán Š: Kurtny bych ti mohl pujcit. Mel bych mit v idealnim pripade minimalne tri. Jinak zalezi jakym zpusobem budes vazat lode a taky jak velke lode povezes (4 creekovky). V nekterych pripadech by nemusely 6m dlouhe kurtny stacit. Proto jsou 7m dlouhe jistota.
Stránka  Stránka 2 z 10:  « Předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další » 
Vodácké akce fórum Kajak VUT / Vodácké akce / České Vrbné Nahoru
Vaše reakce Klikněte na tuto ikonu, pokud se chcete přesunout na citovanou zprávu

?
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

fórum Kajak VUT Powered by Chat Forum Software miniBB ®