Kajak VUT

logo Kajak VUT
 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
Vodácké akce fórum Kajak VUT / Vodácké akce /

Oskarova Letní Voda (light) vol.2023 [2-4.června]

Stránka  Stránka 3 z 4:  « Předchozí  1  2  3  4  Další »  
Jirka H
Člen
#31 | Zasláno: 30 Kvě 2023 08:26
 
Já jsem v posádce u Toma. Sraz máme předběžně domluvený na 17h na loděnici.
Sandy
Člen
#32 | Zasláno: 29 Kvě 2023 20:05
 
Počítejte tedy s námi, akorát ten Gail vynecháme a případně si dáme nějaké termály nebo nějaký výlet v okolí
Tomas Pokluda
Člen
#33 | Zasláno: 29 Kvě 2023 16:53
 
Já pojedu. Auto beru.
Zatím jsem domluvený, že vezmu Kláru. Takže dvě místa jsou ještě volná.

Co se lokality týká, byl bych raději pro ten Loisach, Isar a Inn. Ale je pravda, že voda tam pořád klesá a na Muru, Lieseru a Gailu je jí pořád dost. Tak nechám rozhodnutí na zkušenějších.
Oskar
Člen
#34 | Zasláno: 29 Kvě 2023 15:58 | Změnil(a): Oskar
 
ad Gail: ještě upřesním, že bychom případně jeli úsek pod Maria Luggau, tam už není ta nejužší, nejzastromovanější část. Ale potřeba umět rychle přistát a vysednout se (nejen tam) určitě hodí.. To ale platí na jakékoliv WW3 přece..
Podle riverApp je tam aktuálně jeden strom, a pak v jednom místě stále trčící trubky..
Majkl
Člen
#35 | Zasláno: 29 Kvě 2023 13:21
 
Potvrzuju účast.
Auto možu vzít, ale klidně sa přidám k někomu s novějším a výkonnějším vozem.
S Gailem nemám problém.
Neuděláme diskuzi na Rocketchatu?
Oskar
Člen
#36 | Zasláno: 29 Kvě 2023 12:32 | Změnil(a): Oskar
 
Určitě se nebojte, že bychom sedali na něco nezdravého. Plány se mohou měnit podle situace.

Vláďa: Mur má vody kotel, ale počítám že bude pomalu klesat.. ono po pravdě, pod střední vodou Mur už není moc zábavná řeka. Teoreticky se ale dá vynechat a začít na Lieseru... Tím by zbyl čas i na Isel+Möll například...
A místo v autě ti mohu nabídnout.

Sandy: chápu, Gail je opravdu úzká řeka v lesích, kde je potřeba očekávat stromy. Je to tak nějak moje srdcovka, krásně zaříznutá řeka do údolí, s vysokými horami okolo, co nemívá moc často vodu, tak za mně by to byl vrchol výletu, kdyby vydržela...
Ale určitě je to k diskuzi ve skupině. Ale ten Loisach je kousek nad minimem, a o hodně dál (z Brna, uznávám), tak se mně tam tím směrem moc nechce, když teče blíž..
Sandy
Člen
#37 | Zasláno: 29 Kvě 2023 09:33
 
Oskar
Ahoj,

Hmm, Mur aktuálně vypadá nakoupeně možná až moc řekla bych

Co se týče Gailu, tak ten my s Alešem jet nechceme je to řeka se spoustou stromů, a tam pro nás faktor rizika už značně převyšuje faktor zábavy. Omlouváme se za komplikační faktor byla by chuť případně vyjet na jiné řeky? Co ten Loisach? Případně, rozvracečská myšlenka - Soča má pořád velmi pěknou vodu, kdo ví, jak na tom bude v létě, co to využít? A případně spojit klasicky s Lieserem?
Vláďa
Člen
#38 | Zasláno: 29 Kvě 2023 08:15
 
Jedu, Sháním místo ve vozidle.

Nemá Mur té vody až moc?
Oskar
Člen
#39 | Zasláno: 28 Kvě 2023 22:24
 
Ahoj,

Koukám koukám že Gail má vodu.. a Mur z tamswegu, klasická voda na rozpadlování, má vody co jsem tam léta neviděl... Tak se těším moc a moc.

Rychlým večerním sjížděním stavů bych tedy navrhnul Mur, Lieser, Gail a poslední den se uvidí...

Co vy na to?

Jaká je teda sestava? Kdo pojede, teď už více závazně.. a kdo auto??

Oskar
Jirka H
Člen
#40 | Zasláno: 23 Kvě 2023 23:21
 
Já tam mám už schválenou dovolenou, takže s tím taky počítám
Sandy
Člen
#41 | Zasláno: 23 Kvě 2023 23:07
 
Oskar
My s tím počítáme také, pokud se nic na poslední chvíli nepo...
Klára
Člen
#42 | Zasláno: 23 Kvě 2023 21:16
 
Oskar
Jedu. A jestli pojedu z Phy nebo Brna Ti upřesním příští týden, jak jsme se bavili. Těším se!
Oskar
Člen
#43 | Zasláno: 22 Kvě 2023 13:02
 
Ahoj, omlouvám se za "rádiový klid" v minulém týdnu.

Termín bych tedy pevně určil na 1-4.června (odjezd asi ideálně ve středu večer; ale je k jednání). Kdo chce jet, zajistěte si dovolenou.. (omlouvám se pokud už je to pro někoho moc na poslední chvíli...)
Lenka M
Člen
#44 | Zasláno: 20 Kvě 2023 17:01
 
Já mám taky zájem, hlavně asi pokud by byl ten Loisach a Isar Honza teoreticky taky, ale musí zjistit, jestli by dostal dovolenou
Hanka M
Člen
#45 | Zasláno: 16 Kvě 2023 16:23
 
Já taky tento víkend nemůžu
Stránka  Stránka 3 z 4:  « Předchozí  1  2  3  4  Další » 
Vodácké akce fórum Kajak VUT / Vodácké akce / Oskarova Letní Voda (light) vol.2023 [2-4.června] Nahoru
Vaše reakce Klikněte na tuto ikonu, pokud se chcete přesunout na citovanou zprávu
 

 ?
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 
  fórum Kajak VUT Powered by Chat Forum Software miniBB ®