Kajak VUT

logo Kajak VUT
 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
Vodácké akce fórum Kajak VUT / Vodácké akce /

Francie 2024

Vláďa
Člen
#1 | Zasláno: 31 Kvě 2024 13:27 | Změnil(a): Vláďa
 
radek
Věci máš nachystané.
radek
Člen
#2 | Zasláno: 30 Kvě 2024 15:21
 
Ahoj nevim jak to mají majitelé klíču od klece s odjezdem
potřebuji oddílové pádlo 204-206 cm vestu tuším 17? a bílozelenou helmu předpokládám že je ještě na sušáku dík
TomF
Člen
#3 | Zasláno: 27 Kvě 2024 18:32
 
Ahoj, uvazoval nekdo o teto akci s tim, ze druhy vikend (kolem 8.6.) by uz potreboval byt v Brne?
Lenka M
Člen
#4 | Zasláno: 11 Kvě 2024 18:26 | Změnil(a): Lenka M
 
Ahoj,

připomínám náš blížící se zájezd do Francie do oblasti Durance, který se uskuteční od 31.5. do 9.6. Stále se můžete přidat, stačí se ohlásit na chatu

Pokud někdo vlastníte a byli byste ochotni zapůjčit DKV SÜDFRANKREICH, prosím o půjčení
Majkl
Člen
#5 | Zasláno: 16 Dub 2024 12:48 | Změnil(a): Majkl
 
Jirka H
Člen
#6 | Zasláno: 11 Dub 2024 17:44
 
Já jsem před cca 4 lety jel jako pomocný instruktor s Kudrnou zájezd do Francie, ale oni jezdívají až v srpnu. Vody bylo tak akorát, ale je možné, že jsme jezdili spíše dolnější úseky. Tady jsou moje poznámky:

9.8. Giffre - kaňon - na pohodu
10.8. Isere - slalomka nádherná WW IV později III - z přehrady pouští jen dopoledne (do 11) a odpoledne (od 4h) - pod slalomkou 2 místa za III jinak za II, dále za WW 3-4
11.8. Guisane - rychlá, úzká, kamenitá, jedno místo v pravotočivé zatáčce za WW3-4, jištění. Další úsek za WW IV krásná technická, dá se jet po celý rok.
12.8. Durance - slalomka WW III (II), u přítoku s Guil punkové spaní a termály - vysednout před dráty za pevností vlevo. U podemleté skály.
13.8. Durance, nasednout na druhé slalomce, dojezd do Embrun. Spaní v kempu v Rabioux

A tady kompletní Kudrna harmonogram pro inspiraci:
https://www.kudrna.cz/zajezd/francie-1/

Ten zájezd jsme vedli se Sapou se kterým jsem stále v kontaktu, a on má Francii poměrně sježděnou, takže se případně můžeme doptávat na jeho tips&tricks
Vegan
Člen
#7 | Zasláno: 10 Dub 2024 17:36
 
Ahoj Leňo,

Doufám tedy že už si v pořádku.
Určitě předběžně s námi počítej, samozřejmě, abychom to mohlo 99% bude potřeba sladit termíny atd... Ale Francii máme v hledáčku už dlouho.

Díky
Lenka M
Člen
#8 | Zasláno: 9 Dub 2024 23:19
 
Ahoj,

množí se nám tu pozvánky na různé akce, tak si taky přisadím
Než jsme byla zdravotně indisponovaná, tak jsme mluvili o možnosti vyrazit do Francie, pravděpodobně řeky v okolí Durance + asi Isere a Var. Obtížnostně tak od II+? do III-IV, termín zatím není daný, původní plán byl začátkem června.

Pokud budou zájemci, tak domluva (zejména na termínu), může probíhat na chatu https://chat.kajak-vut.xyz/channel/XRjYBrTKCyHt6BHtB
Vodácké akce fórum Kajak VUT / Vodácké akce / Francie 2024 Nahoru
Vaše reakce Klikněte na tuto ikonu, pokud se chcete přesunout na citovanou zprávu
 

 ?
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 
  fórum Kajak VUT Powered by Chat Forum Software miniBB ®