Kajak VUT

logo Kajak VUT
 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
Vodácké akce fórum Kajak VUT / Vodácké akce /

ČPV Jihlava a ČPV Svratka 2024

Stránka  Stránka 1 z 2:  1  2  Další »  
Boris
Člen
#1 | Zasláno: 27 Čvn 2024 09:10
 
Vláďa

Dobre my! Ja sa hanbím za to, že som Svratku od 6 bránky vzdal, myslel som, že po tej kryse mi to nebudú počítať vôbec.
Vláďa
Člen
#2 | Zasláno: 27 Čvn 2024 08:58
 
Výsledky ČPV Jihlava i ČPV Svratka jsou již k dispozici.
Tomas Pokluda
Člen
#3 | Zasláno: 22 Čvn 2024 21:19
 
Zítra bychom udělali na Vír dvě skupiny.
1. Ranní ptáčata
2. Rozvážní pádleři
První skupinu vede Vláďa a řidičem je Boris.
Druhou skupinu vede Mára a řidičem jsem já.
První skupina sraz 7:30 na loděnici. Výdej půjčovny.
Druhá skupina sraz 9:30 na loděnici.
PB_free
Člen
#4 | Zasláno: 21 Čvn 2024 15:16
 
Parada tak ja zitra budu v 7 na lodenici, protoze potrebuju pujcit dost veci
Kdyby bylo treba, muzu vzit auto, ale dejte vedet na tel 774538087 jinak dorazim na kolobezce ;)
Pavel D
Člen
#5 | Zasláno: 21 Čvn 2024 14:09
 
Pokud by vznikl problémek s auty, neváhejte mi dát vědět a já to vezmu přes loděnici.
Boris
Člen
#6 | Zasláno: 21 Čvn 2024 13:17
 
Lenka M
Vláďa

Aktuálne nás je 12 z Brna na Jihlavu takže 3 autá stačia
O Svratke sa pobavíme, pretože to je chaos vdaka odpovediam "nevim" a "asi ...".

Zapísaný je aj Radek Slavíček s tým, že by mohol vziať auto, tak by sme ho použiji ako zálohu. Dosť pravdepodobne potrebnú zálohu, pretože sa do večera ešte niekto pripíše.

Čo sa týka odjazdu. Ja nemám problém s tým byť na lodenici brzo, aby sme uzurpovali dobré čísla. To sa skôr týka Svratky, než Jihlavy, zatiaľ počítam s časmi, ktoré navrhol Vláďa.
Lenka M
Člen
#7 | Zasláno: 21 Čvn 2024 12:58
 
Vláďa
Nooo... já jsem zatím nakloněná tomu spíš nejet. Ale zas by vás pak bylo 12, takže s autama v pohodě
Vláďa
Člen
#8 | Zasláno: 21 Čvn 2024 12:51
 
Takže role čtvrtého řidiče se posunula na Lenku?
Rasto
Člen
#9 | Zasláno: 21 Čvn 2024 12:48
 
Ahojte,

ja sa musím odhlásiť ako vodič, stále neviem či sa pridám, dostihla ma choroba a neviem sa jej zbaviť, tak ak nebudem zajtra ráno v pohode, tak sa bohužiaľ nedostavím.
Vláďa
Člen
#10 | Zasláno: 21 Čvn 2024 12:37
 
Pavel D
Když nechceš, nikdo tě nutit nemůže aby ses stavil do brna A zvládneme to i bez tebe

Vypadá to tedy na 4 řidiče - Honza, Rasťo, Boris a Mara?


Zdeňka
Hodně záleží jaké budeme mít startovní čísla. ale ničím nepodložený odhad může znít že v 6 budeme v Brně
Zdeňka
Člen
#11 | Zasláno: 21 Čvn 2024 09:17
 
Jak se dá očekávat konec?
Pavel D
Člen
#12 | Zasláno: 21 Čvn 2024 08:35
 
Beze mne jsem na sobotu napočítal 13 osob a nejméně 4 auta. To by mohlo být OK.
Pokud Vláďo souhlasíš, dorazil bych rovnou do Mohelna pod hráz. V půjčovně nic nepotřebuji. Mohl bych někoho nabrat, pokud by se nacházel v okolí trasy Veverská Bítýška - Mohelno. Můj tel. 777227922.
Vláďa
Člen
#13 | Zasláno: 20 Čvn 2024 11:10
 
Tomas Pokluda
Jde o to, že chceme startovat co nejdříve, Aby jsme měli více potencionálního času po konci závodu na poježdění... Což nám přihlášky podané po 10h neumožní.

Teoreticky se nemusí všechny posádky srážet brzo, Ale výdej materiálu z půjčovny bude v 7:30. Doufám že mne potom někdo i odveze. Pokud se nějaká posádka domluví napozději a nebude z půjčovny nic potřebovat. není to problém.
Tomas Pokluda
Člen
#14 | Zasláno: 19 Čvn 2024 18:03 | Změnil(a): Tomas Pokluda
 
Vláďa
Sraz v neděli v 7:30 mi příjde zbytečně brzo. Přihlašování je do 10:30. A start až ve 12.
Stačí sraz v 8:30.
Zdeňka
Člen
#15 | Zasláno: 19 Čvn 2024 14:10
 
Já bych se přidala, to tak odpovídá mým aktuálním schopnostem.
Předpokládám jen na Jihlavu, tzn. ideálně bez přespání.
Jsem bez auta.
Stránka  Stránka 1 z 2:  1  2  Další » 
Vodácké akce fórum Kajak VUT / Vodácké akce / ČPV Jihlava a ČPV Svratka 2024 Nahoru
Vaše reakce Klikněte na tuto ikonu, pokud se chcete přesunout na citovanou zprávu
 

 ?
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 
  fórum Kajak VUT Powered by Chat Forum Software miniBB ®