Kajak VUT
 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
MAS Akce fórum Kajak VUT / MAS Akce /

Nárazové a Nadšenecké - MAS Akce

Stránka  Stránka 1 z 32:  1  2  3  4  5  ...  28  29  30  31  32  Další »  
Lucka
Člen
#1 | Zasláno: 8 Srp 2019 20:33

Masáku i všichni ostatní, Modré Hory letos budou! Rezervujte si termín 6. - 8. září a brzo bude bližší info a registrace skrz ubytování. http://www.modrehory.cz/akce/kalendar-akci/put-za-bur
Karel Masák
Člen
#2 | Zasláno: 1 Srp 2019 22:03

Přátelé, kajakáři, vinaři a umělci,
kdyby náhodou měl někdo čas a uchť potrápit své tělo v termínu 21.9.2019 v chodecko-běžeckém závodě na úpatí Bílých Karpat, který se svými přáteli pořádám, nebojte se přihlásit. Je to již druhý ročník. Jde o pohyb, pot, výhled i pocit vítězství.
Je mně jasné, že voda má přednost a že příležitost na setkání nalezneme třeba na Modrých Horách (budou-li).
Takže motivaci berte prosím v pohybu (dá sa to ujít poklidným tempem) a v tom, že vás jako kajakáře moravsky pohostíme.
PARTYZÁNSKÁ
PS: první vlaštovička Jan Klusáček již se přihlásil (A Střecha to jistě po loňské zkušenosti brzo udělá též.)
PPS: Již dlouho jsem na fórum nic nepsal a chybí mí to.
PPPS: Valašsko zdraví Plastoše ve Štatlu.
malta
Člen
#3 | Zasláno: 18 Dub 2019 11:21

Pokud by to nekeho náhodů zajímalo: https://bandzone.cz/koncert/488479-brno-sibir-dukelska-50-kabaret-dno
Ale hrajem už v 18:15 a kdo vydrží do 21:00, dočká sa výborného Lamram Jamu.
Terda
Člen
#4 | Zasláno: 18 Bře 2019 11:38 | Změnil(a): Terda

JANANAS - 19.3.2019 - 20:00 Šelepka
------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------------------------------------------------
Mám na zítřek - úterý 19.3. - 4 vstupenky na Jananas do Šelepky ve 20:00. Nechcete někdo jít, ať je nemusím nechat propadnout?
Už mám lístky udané
Hanka M
Člen
#5 | Zasláno: 13 Bře 2019 11:30

Nevím, zda to patří zrovna sem, ale každopádně... zítra je Znouze na Melodce: http://melodka.cz/program/akce/14-03-2019-znouzectnost?fbclid=IwAR3bYxk-fUqJeevzQSPgQ y3rUJL_C0imRfCcIpYx5be7TG1mYx_sc9ndznE
malta
Člen
#6 | Zasláno: 10 Led 2019 21:00

Copy/paste z fb (je to v ArtBaru):

Haleluja, v sobotu budu slavit svoje pětadvacáté narozky.

Nechystám nic speciálního, akorát krutou trsárnu na hity dle výběru Klarina a Helči. Akce je otevřená, přijít může kdokoliv, kdo neví co se sobotním večerem a zároveň má pocit, že pártoška v ArtBaru je dobrý nápad.

Vstup je free, tak dondite!
malta
Člen
#7 | Zasláno: 10 Srp 2018 16:23

Dneska v 18:30 na nádvoří Staré radnice SuperCharada - fenomenální stand-up kabaret divadla ArtBar Druhý Pád. Je to zadarmo, takže doporučuju dojít včas.
honza_k
Člen
#8 | Zasláno: 3 Srp 2018 14:01

Ahoj,
pokud to bude mozne, tak se urcite zucastnim.
Karel Masák
Člen
#9 | Zasláno: 30 Čvc 2018 09:44

Kajakáři, připomínám náš závod Partyzánů. Zatím žádné kajakářské ohlasy. Pro 10 lidí mohu zajistit zázemí noclehu ve Strážnici. (Ano i důstojné zázemí pro kojící matky a jejich ratolesti.) Závod 15.9. start 12:00 - http://partyzanska.cz/registrace/. Večer bečka pro zvané (tuto informaci prosím nešířit). Takže? Na poradě jsem slíbil minimálně pět kajakářů, takže se připravte na osobní agitace
Lucka
Člen
#10 | Zasláno: 25 Čvc 2018 13:45

A co nějaká lekce na Roudnici, třeba po návštěvě sklepa? :-P Bohužel trenály teď nestíhám (a kvůli barvě Svratky ani nechci), nicméně můj zájem tvrá
honza_k
Člen
#11 | Zasláno: 24 Čvc 2018 13:47

Pokud se nekdo se zajmem najde, tak udelam uvod i dneska.
Peťa
Člen
#12 | Zasláno: 24 Čvc 2018 13:46

Jo no, já ten čtvrtek bohužel nemůžu, ale příští jo
honza_k
Člen
#13 | Zasláno: 24 Čvc 2018 10:51

Ok, tak kdo ma zajem at prijde (idealne s notasem) a bud neco vymyslime nebo ne. Snazit se planovat termin kdy muzou vsichni se asi povect nemuze, tak to muzeme udelat v podobe relativne individualnich lekci (:
Hanka
Člen
#14 | Zasláno: 23 Čvc 2018 18:06

Když budu aspoň trochu stíhat, tak já. Ale vázat na můj "program" plánování akce je asi nereálné.
honza_k
Člen
#15 | Zasláno: 23 Čvc 2018 14:06

Maruš
Utery je pro me trosku problem, to uz neco mam, jinak skoro kdykoliv.

Kdo krome Marusky by mel zajem o uvodni hodinu pro lidi nepoznamenane programovanim?
Stránka  Stránka 1 z 32:  1  2  3  4  5  ...  28  29  30  31  32  Další » 
MAS Akce fórum Kajak VUT / MAS Akce / Nárazové a Nadšenecké - MAS Akce Nahoru
Vaše reakce Klikněte na tuto ikonu, pokud se chcete přesunout na citovanou zprávu

?
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

fórum Kajak VUT Powered by Chat Forum Software miniBB ®