Kajak VUT
 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
MAS Akce fórum Kajak VUT / MAS Akce /

Nárazové a Nadšenecké - MAS Akce

Stránka  Stránka 3 z 32:  « Předchozí  1  2  3  4  5  ...  28  29  30  31  32  Další »  
Majkl
Člen
#31 | Zasláno: 26 Čvn 2018 08:32 | Změnil(a): Majkl

Tak co rovnou dat jako náhradní termín příští úterý?
střecha
Člen
#32 | Zasláno: 25 Čvn 2018 15:51

Take bych se rad zucastnil, ale obvam se, ze zitra to asi nebudu vsechno stihat. Bude vyhlasen pripadne jeste nejaky nahradni termin?
Lucka
Člen
#33 | Zasláno: 25 Čvn 2018 15:28

Já se obávám že zítra od 19 to nezvládnu, nicméně dejte vědět, zda to platí nebo ne.
honza_k
Člen
#34 | Zasláno: 25 Čvn 2018 13:04

Romča
Primo prezentaci asi delat nebudu (nemam projektor), ale nejake shrnuti asi udelam.
Majkl
Člen
#35 | Zasláno: 25 Čvn 2018 11:57

Je to lepší jak drátem do oka, takže zkusím dorazit
Romča
Člen
#36 | Zasláno: 25 Čvn 2018 10:11

honza_k
Já jsem trochu komplikovaný druh účastníka...jak velký problém bude když nebudu na úvodní přednášce.. bude nějakej záznam .. nebo slajdy k dispozici?
honza_k
Člen
#37 | Zasláno: 25 Čvn 2018 09:12 | Změnil(a): honza_k

Karel Masák
Je to dost na rychlo, takze si to asi nestihnu uplne idealne pripravit (a nektere tlaci cas). Na uplny uvod by to ale nemuselo vadit, takze to zkusime. Sebou si vemte notas a microusb kabel, ostatni dodam. (Pokud nekomu notas ci kabel chybi, tak dejte vedet a neco dodam).
PS ozvete se komu to jak vyhovuje, pokud by to bylo spatne, tak to dame jindy.
Karel Masák
Člen
#38 | Zasláno: 25 Čvn 2018 07:29

Ahoj Honzo a ostatni, co toto uterý po trenále u Orlů? Romča říkala, že by bylo možné jen říct pepovi a na dvě hodinky obsadit sál. Máte čas?
Tomáš
Člen
#39 | Zasláno: 23 Čvn 2018 11:12

No zní to suprove take nějaké ty serepatičky mám. Pokud mi to vyjde casove bylo by to fajne.
Majkl
Člen
#40 | Zasláno: 23 Čvn 2018 11:01

Já bych sa rád zúčastnil, ale teď budou prázdniny, tábory, dovolené, čundry, ... - chceš to stihnout ještě předtím, nebo během, nebo až po za sychravých podzimních večerů?
honza_k
Člen
#41 | Zasláno: 23 Čvn 2018 08:01

Workshop je urcen uplne pro kazdeho, maximalne by jsme v zavyslosti na vetsim rozptylu zkusenosti udelali zvlast nejakou nultou lekci. Pokud nebude zajemcu extreme moc, tak bych mel mit zeleza dost. Pokud neco mate, tak muzete donest a uvidime co z toho bude. Zacal bych co nejdrive (co odkladam, to vetsinou spatne dopadne).
Karel Masák
Člen
#42 | Zasláno: 23 Čvn 2018 00:54 | Změnil(a): Karel Masák

Jen v ramci podrobnosti, Honzo, co je třeba k absolvování workshopu? Nějakou konkrétní vývojovou desku, nějaké prototipovací chujoviny, kábly, ledky, motorky atd.. Nebo stačí chuť a touha vdělávat se? Taky mám hromádku elektra a rád pronajmu v rámci workshopu. Rsp. je ten workshop určen i pro kajakáře - kajakařky třena s fakulty sociálních studií a touhou vytvořit si synchronyzované LED-osvětlení na Vaňhův Memoriál? :-P Osobně se mně ten nápad velice líbí
Romča
Člen
#43 | Zasláno: 22 Čvn 2018 19:19

honza_k
Je tak to bych se přidala, mam jeste podobny čip z pyladies tak bych s tim konecne mohla trochu blbnout. Tesim se na zabavna zadani. Jen deadliny budu potrebovat trochu volnejsi - Kaja ma vzdy prednost
Lucka
Člen
#44 | Zasláno: 22 Čvn 2018 18:05

honza_k
Zakládás klub nerdů nebo máš trpělivost i na neajtacke lamy? Hlásila bych se
honza_k
Člen
#45 | Zasláno: 22 Čvn 2018 16:53

Ahoj,
Vcera behem n te faze treningu (kde n>1), projevili nekteri zajem o zaklady Embedded programovani (programovani veci ktere blikaji, sviti a toci motorky). Pravdepodobne by se jednalo o Micropython na ESP32. Pokud by se nekdo chtel pridat, tak se mi ozvete. Predpokladam ze nas bude dost malo, takze neni problem uzpusobyt natocnost individualne.
Vysledkem by mohlo byt napriklad pekne blikatko na memorial, ale fantazii se meze nekladou.
Stránka  Stránka 3 z 32:  « Předchozí  1  2  3  4  5  ...  28  29  30  31  32  Další » 
MAS Akce fórum Kajak VUT / MAS Akce / Nárazové a Nadšenecké - MAS Akce Nahoru
Vaše reakce Klikněte na tuto ikonu, pokud se chcete přesunout na citovanou zprávu

?
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

fórum Kajak VUT Powered by Chat Forum Software miniBB ®