Kajak VUT
 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
MAS Akce fórum Kajak VUT / MAS Akce /

Kajak VUT CUP

Stránka  Stránka 2 z 3:  « Předchozí  1  2  3  Další »  
Karel Masák
Člen
#16 | Zasláno: 18 Lis 2015 10:59

Kdyby aj na hlavu tragače padaly.
Kdyby mě čtyři dny o hladu nechali.
Kdybych měl v chalupě oplétačky.
Na dnešní Běh trefím aj po slepačky.
V 18:00 na loděnici registrace, uložení věcí, přesun.
V19:00 sraz u Svratky na Poříčí
V 19:10 Start prvního ročníku Kajakářského běhu nočním Brnem.

Tož v šest zdar!
Karel Masák
Člen
#17 | Zasláno: 17 Lis 2015 22:32

Ano ano.. již zítra a v cyklo-support doufám též. A doprovodní jezdci si jistě nějakou tu batožinu vezmou..
Pavla
Člen
#18 | Zasláno: 17 Lis 2015 20:00

Pozor, již zítra!!!!

A bylo by možné doprovodné osoby, budou-li nějaké, využít k převozu svršků z místa startu do cíle? Předpokládám, že z loděnice nebudeme vyrážet stejně nalehko, jako poběžíme, tudíž by se někdo hodil s baťůžkem, co myslíte?
Šárka
Člen
#19 | Zasláno: 11 Lis 2015 12:41

Pokud by Uran kousal, tak jen ty nejpomalejší do zadku, aby si pohli. Lemry by aspoň nelemrovali
Karel Masák
Člen
#20 | Zasláno: 11 Lis 2015 10:24

Šárko, pokud nás Uran nezakousne, určitě dorazte. Jinak včera jsme s Tonym testovali trasu a dali jsme to v pohodě za 35 minut. Takže i nejkulhavější Lemra bude za hodinu na loděnici. Do sprch budem chodit tolerantně a pustíme ty zimomřivější. Když se kajakářky dohodnou možou chodit po třech (ale žádné dlouhé vykecávání - na to bude hospoda). Tolko k infu. Téším se na Vás i na běh s Vámi, kajakáři milí.. ;)
Šárka
Člen
#21 | Zasláno: 10 Lis 2015 07:17

Já se hlásím do kategorie canicrossařů a vytáhnu Uránka (a snad i Páju) do víru velkoměsta. Je-li tato kategorie ovšem povolena.
Karel Masák
Člen
#22 | Zasláno: 9 Lis 2015 06:31 | Změnil(a): Karel Masák

Takže..
Sraz: 18.11.2015 v 18:00 na loděnici u Orlů
Trasa: srocení na Táborském nábřeží cca kol 19-té hodiny (kousek od Poříčí), trasa má 6,5km a menší převýšení v první části, takže pohoda. Mapa zse.
Co s sebou na oděnicu: oblečení na běh, oblečení na převlečení, ručník - možnost sprchy
Co s sebou na běh: čelovku, mobil,2 bonbony - jeden na zvýšení morálu a druhý pro Masáka (doprovodné osoby bych prosil ještě lékárničku a třeba reflexní vestu.. no a kolo :-P )
Myšlenka: najít v sobě nadšení pro běh. Není to v pravém slova smyslu sice závod, ale také to není procházka ukecaných pradlenek peří. Ceny budou a to nečekané.
Prosba: Doprovodné osoby, dejte prosím vědět, že s váma možu počítat.. (Máro, Zdeničko, Zbyšku... )
Závěrem: Těším se na vás, milí kajakáři. Když se spojíme, máme obrovskou sílu. Využijme toho
Karel Masák
Člen
#23 | Zasláno: 6 Lis 2015 14:44

Peto, doporučuju minimálně Lamy ;)
Peťa
Člen
#24 | Zasláno: 6 Lis 2015 14:41

Hlásím se za lemry
Karel Masák
Člen
#25 | Zasláno: 6 Lis 2015 14:39

Jasan ze se pobezi pres kopec. Copak jsem nějaký rovinkář? :P Hodím sem večer trasu a budu čekat na připomínky :D Juch :P
KarelK
Člen
#26 | Zasláno: 6 Lis 2015 12:00

Pavla
Mám to v plánu A tímto se hlásím do kategorie s Pavlou ať aspoň vidím jestli se fláká víc než já

A přimlouvám se aby se z Mendláku běželo aspoň přes kopec, když už to musí být po asfaltu...
Pavla
Člen
#27 | Zasláno: 5 Lis 2015 22:41

Já se taky hlásím do závodu a hážu míček KarloviK
Karel Masák
Člen
#28 | Zasláno: 5 Lis 2015 19:28

Pozor.. Kategorie indiánského běhu není povolena. Jde o běh a pokud člověk opravdu nebude moct može přejít do chůze. Ale od běhu bych neustupoval. Kdo se necítí, řaďte se do skupinky Lemer. Ať v tom nemáme zmatky. Jinak určitě všichni začínající jděte do toho. Je to hlavně kvůli vám
Bětule
Člen
#29 | Zasláno: 5 Lis 2015 19:14

Nejspíš se zúčastním taky termín vyhovuje a beru ten indiánský běh
Karel Masák
Člen
#30 | Zasláno: 5 Lis 2015 10:56

Paráda ;) Takže co by jste řekli středa 18.11. v 18:00 na lodenici. Po svatku budete odpočatí. Celovku a ručník s sebou. Dole stále teče teplá voda.
Stránka  Stránka 2 z 3:  « Předchozí  1  2  3  Další » 
MAS Akce fórum Kajak VUT / MAS Akce / Kajak VUT CUP Nahoru
Vaše reakce Klikněte na tuto ikonu, pokud se chcete přesunout na citovanou zprávu

?
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

fórum Kajak VUT Powered by Chat Forum Software miniBB ®