Kajak VUT
 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
MAS Akce fórum Kajak VUT / MAS Akce /

Kajak VUT CUP

Stránka  Stránka 3 z 3:  « Předchozí  1  2  3  
Maruš
Člen
#31 | Zasláno: 5 Lis 2015 10:45

Já jsem taky za...aspoň se donutím zase začít běhat Jinak lemry mi budou naprosto vyhovovat!
Karel Masák
Člen
#32 | Zasláno: 5 Lis 2015 08:51

Takze úroveň běžců bude rozdělea do čtyř kategorií.
- Lemry
- Lamy
- Lammry (podle řeky Lammer ;) )
- Fofry
Termín bych volil na středu. Ještě než začne eskymo. Doprovodni jezdci již se hlásí. Co nejdřív sem hodím trasu a převýšení. Těšte se. Běh má velkou sílu a hromadný tuplovaně. ;)
střecha
Člen
#33 | Zasláno: 5 Lis 2015 08:29

Masaku, jeste me napadla jedna sekce co by se mohla zridit - sekce indianskeho behu.

Tak jeste uvidim jestli se rozhodnu pro Kolobeh ci Indian
KačaH
Člen
#34 | Zasláno: 5 Lis 2015 07:05

Též bych se zapojila a popoběhla (úroveň neznámá ??!!)
HonzaD
Člen
#35 | Zasláno: 4 Lis 2015 21:30

Já jsem taky pro, a protože jsem začal s tréninkem až dnes, hlásím se do sekce lemer
Romča
Člen
#36 | Zasláno: 4 Lis 2015 14:15

To zní skvěle jdu do toho ...jen teď musím trochu polevit v přípravě (kvůli hojení odstraněnejch znamínek), tak uvidím jak to zvládnu - tímto zakládám úroveň lemry.
Karel Masák
Člen
#37 | Zasláno: 4 Lis 2015 09:34 | Změnil(a): Karel Masák

Přátelé, kajakáři, běžci.
V oddíle se nám poslední dobou rozmáhá neřest, kterou bych chtěl velice podporovat. Jedná se o běh. Ať už ve skupinkách nebo jako jednotlivci oblékají se poslední dobou Kajakáři VUT do termo-obleků a vyrážejí tužit tělo a čistit hlavu způsobem nejčistším - pohybem.
Mám nápad.
Co se domluvit na - Kajakářském běhu nočním Brnem. Byl by to první krok organizaci festivalu Kajak VUT CUP. O co by šlo. Sraz na loděnici, kde se převlečeme a nachystám suché oblečení. Vyrazíme jedničkou na Mendlák a odtud již během po cyklostezce zpět k loděnici. Byl by to takový první impulz. Věřím že by to nakoplo i hodně kajakářů, kteří se zatím zdráhají obut si běžecké boty. Vytvořili by se skupinky (dle úrovně běžců). Každá by měla čelovku, mobil a lékárničku. Samozřejmě hledám i dobrovolníky na kolech, jež by zajistili morální podporu jednotlivým skupinkám a nějaké ty fotky.
Cíl na loděnici a pak na jedno zasloužené pivo již vysprchovaní a v suchém. Možeme domluvit jakýkoli pracovní den - třeba od sedmi do devíti…
TAKŽE… CO VY NA TO??? :-P Rsp.. KDY???
Stránka  Stránka 3 z 3:  « Předchozí  1  2  3 
MAS Akce fórum Kajak VUT / MAS Akce / Kajak VUT CUP Nahoru
Vaše reakce Klikněte na tuto ikonu, pokud se chcete přesunout na citovanou zprávu

?
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

fórum Kajak VUT Powered by Chat Forum Software miniBB ®