Kajak VUT

logo Kajak VUT
 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
Ostatní akce fórum Kajak VUT / Ostatní akce /

Běhání

miro
Člen
#1 | Zasláno: 3 Led 2023 14:51
 
Ahoj, chceme se 21.1. vydat na stafetu v orientacnim behu Kratky den: Chybi nam tam jeden clovek na zacatek stafety (nejkratsi usek). Pridal by se nekdo? Chtel bych poslat prihlasku do patku rano. 728 tri sest 1 83 ctyri
Oskar
Člen
#2 | Zasláno: 26 Dub 2022 10:59
 
Vím že to není voda, ale mám na tenhle čtvrtek lístek na "Běh pro Světkušku Brno" (ve 21h, předtím od 19h nějaký doprovodný program... v parku pod Špilberkem, detaily viz https://www.behprosvetlusku.cz/registrace-brno ) , ale nebudu moci.. nechcete si to někdo zkusit, aniž by jste museli platit startovné (mám uhrazeno zaměstnavatelem)?
Oskar
Člen
#3 | Zasláno: 27 Lis 2014 10:13
 
Ivca
11.dubna, to smrdí termínem Doubravy.. (nedíval jsem se, jen tak nějak tuším)
Ivca
Člen
#4 | Zasláno: 26 Lis 2014 21:17
 
Karel Masák
Příště dej vědět dřív, někdy bych šla aspoň bude ve více lidech větší legrace.

Jinak zase lákám na Třebíčský půlmaraton http://pulmaraton.halahoj.org/ (na který je Karel tradičně přihlášený dřív jak já.. ), další ročník se koná 11. dubna 2015!
Dáša
Člen
#5 | Zasláno: 26 Lis 2014 17:35
 
Masáku, já se přidám
Karel Masák
Člen
#6 | Zasláno: 26 Lis 2014 16:05 | Změnil(a): Karel Masák
 
Dnes po půl sedmé krouzim kolem Luzanek, potim krev a funim jak buvol. Kdyby se chtel někdo též zničit během v Brněnském Central Parku, není problém.. :P
Hasan
Člen
#7 | Zasláno: 30 Led 2014 13:59
 
Tak to už jsou tři akce na tento víkend. To dobou je i Ostravice a pravděpodobně i Doubrava.
KarelK
Člen
#8 | Zasláno: 29 Led 2014 15:56
 
Už jsem se taky přihlásil... dokonce dřív než Ivča
Ivca
Člen
#9 | Zasláno: 27 Led 2014 11:10
 
Ivca
Člen
#10 | Zasláno: 27 Led 2014 11:09
 
PŮLMARATON

Milí kajakáři!

Letos se koná 2. ročník Třebíčského půlmaratonu - přátelského závodu, který je sice ještě v plenkách, loni se na něm však sešli běžci z široké veřejnosti a odjížděli velice spokojení Proč? Protože je to jeden z mála půlmaratonů, kde nevede trasa jen po silnici.

Datum: 5. dubna 2014

Pojďte do toho!!! Já jsem se už přihlásila, nemohu říct, že mám po psaní diplomky nějak naběháno, ale vše se dá ještě do té doby krásně změnit Taktéž vítám běžecké parťáky, tak pojďte potrénovat na sezonu i trošku jinak.
Ostatní akce fórum Kajak VUT / Ostatní akce / Běhání Nahoru
Vaše reakce Klikněte na tuto ikonu, pokud se chcete přesunout na citovanou zprávu
 

 ?
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 
  fórum Kajak VUT Powered by Chat Forum Software miniBB ®