Kajak VUT
 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
Ostatní akce fórum Kajak VUT / Ostatní akce /

Zimní soustředění na Blatinách

Stránka  Stránka 2 z 8:  « Předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  Další »  
Jirka H
Člen
#16 | Zasláno: 5 Bře 2018 14:16 | Změnil(a): Jirka H

Zdar děcka, přes víkend se přihlásilo dalších 5 lidí. Mluvil jsem dnes se správcem a ujistil mě, že dobří lidé se vždy vejdou... Takže cajk-vejdeme se v jakémkoli počtu.

Menší komplikace však nastala dnes s pivem-byl jsem domluvený s Ondrou že tam vše přiveze, avšak jejich vůz má menší technické problémy a není jisté zda se to do pátku opraví. Proto bych vás rád požádal zda by se někdo postaral o nákup 2 velkých a jedné malé bečky a také vypůjčil pípu. Jako kompenzace za zabraná místa v autě se bude účtovat nějaká koruna navíc za pivo. Danému kajakářovi/kajakářce pak na místě hotově vyplatím celý obnos i s kompenzací a jednotlivá piva pro jednotlivé pijáky pak vyúčtuji společně s doplatkem za ubytování. (pozn.počítejte se zálohou na bečky a pípu-např.u JASO za to chtějí cca 7000 v hotovosti)

Co se týká lokalizace Gruntu VHS a dalších organizačních informací (vesměs již obsažených v mých příspěvcích níže) pokusím se pro lepší přehlednost během dneška nebo zítřka sepsat článek, který pak Vláďa hodí na hlavní stránku a kde se pak i v diskuzi dojedná individuální doprava...

Klíče budu vyzvedávat ve středu nebo ve čtvrtek večer a je možnost na Grunt přijet už kdykoli během pátku-jen je potřeba pořešit logistiku klíčů (buď pojedu s někým v posádce jež bude vyrážet z Brna nejdříve, případně někomu klíč předám).
KáBul
Člen
#17 | Zasláno: 4 Bře 2018 14:49 | Změnil(a): KáBul

Blatinské sněhové zpravodajství! https://ibb.co/fyqDxn
Lucka
Člen
#18 | Zasláno: 1 Bře 2018 18:24

Jak to vypadá s kapacitou ubytování, bude místo i pro dosud nepřihlášené?
Jirka H
Člen
#19 | Zasláno: 18 Led 2018 13:38

Musím vás pochválit, skoro všichni zálohu už zaplatili (chybí jen 3 rodinky a 3 jednotlivci) a přihlásilo se dalších 12 lidí! Na seznamu máme 51 osob a předplaceno má 37. Po víkendu zavolám správci a domluvím se s ním jak dál. Konec hlášení
Jirka H
Člen
#20 | Zasláno: 5 Led 2018 10:57

Tak penízky od vás chodí i po Novém roce, takže jen vyzvu ty, co zálohu ještě neposlali aby tak učinili do 19.ledna. Díky!
Jirka H
Člen
#21 | Zasláno: 14 Pro 2017 16:18

Tak konečně je jasno. Termín 9.-11.3.2018 potvrzen. Jelikož je víc rodin s dětmi než bezdětných (26 vs. 15), a chtějí zálohu, necháme poval (největší pokoj pro 25 lidí) volný, a zarezervujeme si místo něj pokoj pro 11 lidí. Máme tedy rezervovaných 6 pokojů pro 4,4,4,6,8 a 11 osob. Platí se 140,-Kč/osoba/noc a 100,-Kč/dítě s vlastní postelí/noc. Poprosím vás tedy o zaslání nevratné zálohy poloviny částky (tj.za jednu noc) na můj účet č.: 1141766012/3030.
Nejde o velkou částku, takže i když si nejste jistí zda budete nakonec moct jet, myslím že pro vás nebude likvidační tuto zálohu tzv."hodit v sázku"... Do poznámky prosím uvádějte za koho zálohu platíte ať si vás mohu poznačit.

Zbytek informací: Spí se ve vlastních spacácích na postelích s matracemi. Vlastní prostěradlo a polštářek doporučen . S sebou přezůvky, krýgl a musíme si vzít vlastní výčep. Nádobí všeho druhu v hojné míře k dispozici v kuchyňkách. Takže vše stejně jako na Gruntu u Plšků. Dámské i pánské sprchy byly nedávno rekonstruovány, takže jsou pěkné. Jinak je celkově chata ve starším kabátu než u Plšků, nicméně se na ní konají pravidelné brigády, takže je chata udržovaná. V případě jakýchkoli dotazů pište sem, nebo na můj email: jirihubacek@centrum.cz či volejte 775 988 7 šest šest. Díky
Jirka H
Člen
#22 | Zasláno: 11 Pro 2017 13:31

Jen pro info: Letošní termín Blatin proběhne nejspíš o víkendu 10.-11.3.2018. To slovo "nejspíš" tam stále zůstává, protože chatu máme sice už týden elektronicky zarezervovanou, ale stále čekám na potvrzení rezervace správcem, proto jsem to sem do té doby nechtěl psát... Ale na urgence kajakářů na Memoriálu tedy informuji i ostatní... Dneska jsem se správcem mluvil kvůli rozšíření rezervace o jeden pokoj a říkal ať napíšu email a večer si to přečte. Jak budu mít potvrzeno budu vás informovat. Jinak co se týká statistik: Letošní soustředění bude nejspíše rekordní co se týká účastnících se dětí-zatím jsem napočítal 10, pokud by to nakonec všem rodinám vyšlo! Dospělých účastníků je přihlášeno 30.
Romča
Člen
#23 | Zasláno: 30 Lis 2017 12:38

Ahoj Jirko, díky za rychlou reakci ... termín 10 - 11. 3. je včetně hlasů mě a Hasana, ale nejsem si jistá jestli to nakonec zvládnem a pojedem.(pokud bude tento termín obsazený vyber jiný podle doodlu) My a další rodinky bychom určitě potřebovali nějaké větší soukromí než společnej pokoj...kdyby se dalo zjistit jaké jsou možnosti. Co se týče ostatních kajakářů ..běžně se na této akci ukáže kolem 30 lidí i když je nahlášeno 20 takže kdyby šlo přesný počet lidí nahlásit třeba měsíc dopředu bylo by to ideální (to bychom už mohli chtít po kajakářích závazné přihlášení) a zatím by se to rezervovavalo pro těch 15-20 a jednu pařební místnost.
Ještě jednou díky .. případně si můžem zavolat nebo napsat mejla.
Jirka H
Člen
#24 | Zasláno: 30 Lis 2017 10:37

Ahojte, ano, jsme s Lukesem členové VHS a tím prý i dokonce spolumajitelé VHS chaty na Blatinách... Můžu jim zavolat a zeptat se na volné termíny. Jen potřebuju vědět pro kolik lidí zhruba. Dle doodlu to na termín kam se přihlásilo nejvíc lidí (3.-4.3.) vypadá na 20 dospělých a dětí, nicméně předpokládám že ne všichni to tam napsali jako např. Kačička. Největší, jak píše Karel, "poval" má 25 míst. Pro rodiny s dětmi bychom asi chtěli další pokoje. Taky není úplně jasný námi preferovaný termín, bo Hasan níže píše termín o týden později (10.-11.3).
KarelK
Člen
#25 | Zasláno: 30 Lis 2017 07:10 | Změnil(a): KarelK

Romča
Na grunt VHS jezdím s jinou partou už roky a před tím jsme tam jezdili s horolezcema. Bereme tam i malé děti, takže se to dá Pro nečleny to myslim vychází na 150/noc. Oproti Plškům je ten rozdíl, že se nepronajímá celá chalupa a vždycky se tam sejde víc lidí a taky tam bývá správce. Jinak jsou tam velké povaly pro x lidí nebo menší pokoje spíš pro rodiny, ale ty nemusí být volné. Pak jsou tam ještě 3 společenské místnosti. Většinou to funguje tak, že každá parta dostane nějaké pokoje na spaní a k tomu jednu společenskou místnost s kuchyní. S dětma se dá i na povalech, ale vyžaduje to alespoň nějakou spolupráci bezdětných pařičů a je to trochu dobrodružnější Jinak máme, pokud vím, v oddíle 2 dvojité agenty (členy VHS)
Janka
Člen
#26 | Zasláno: 29 Lis 2017 16:45

Vláďa
Myslím, že Hanka M. by nám mohla poradit...Hani?
Hasan
Člen
#27 | Zasláno: 29 Lis 2017 15:12 | Změnil(a): Hasan

Nový majitel už nebude grunt pronajímat.
Vláďa
Člen
#28 | Zasláno: 29 Lis 2017 15:11

A kontakt na nového majitele nedala, zda by se nedalo domluvit s ním ?
Romča
Člen
#29 | Zasláno: 29 Lis 2017 14:03

Chtěla bych se ještě poptat kolik je obecně únosná cena za jednu noc ? Ceny se pohybují kolem 300 za noc a výš.
Našla jsem taky toto nemá někdo kontakty na VHS, že by jsme se zkusili zeptat jich .. to by mohl být podobný styl jako Grunt u Plšků
Romča
Člen
#30 | Zasláno: 29 Lis 2017 13:35

Špatné zprávy ... dneska psala majitelka Gruntu, že chalupu prodali takže další zimní soustředění musíme uspořádat jinde. Máte někdo nějaké typy? Hrňte to sem, ať stihnem udělat rezervaci - byla by škoda takovou fajn akci uplně zrušit.
Stránka  Stránka 2 z 8:  « Předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  Další » 
Ostatní akce fórum Kajak VUT / Ostatní akce / Zimní soustředění na Blatinách Nahoru
Vaše reakce Klikněte na tuto ikonu, pokud se chcete přesunout na citovanou zprávu

?
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

fórum Kajak VUT Powered by Chat Forum Software miniBB ®