Kajak VUT

logo Kajak VUT
 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
Ostatní akce fórum Kajak VUT / Ostatní akce /

Stěhování

Marcela
Člen
#1 | Zasláno: 25 Bře 2023 08:05
 
ahoj,
snad jste dobře zapili Army Kikču Zítra = v neděli je super program - stěhování Marcely z Mendláku na Moravák
Sraz: v 10h Křížová 10, tel: 723 484 426 (nezvoní zvonek), sekaná s chlebem a pivo na posilnění bude Dopředu díky všem silákům
Marcela
Člen
#2 | Zasláno: 16 Bře 2023 17:40
 
Ahoj zdatní kajakáři,
březen je měsíc stěhování, sunu se tedy z Mendláku na jarní stanoviště na Mášové 11 Budu moc ráda, jestli mi pomůžete s přesunem nábytku v neděli 26.3. od 10 hod z Křížova 10. Dejte mi prosím vědět (mob 723 484 426), jestli mě v tom nenecháte, díky
Vláďa
Člen
#3 | Zasláno: 8 Bře 2023 14:53
 
Dáša
Díky za nabídku. Obyč. smyce najdu doma (a na loděnici) taky, tedy nemusím řešit vrácení
Dáša
Člen
#4 | Zasláno: 8 Bře 2023 07:16
 
mám 150 a 120 cm smyce, posloužily vždy výborně, o víkendu je nebudu potřebovat, chceš? každopádně beze mne, já dělám koupelnu
Vláďa
Člen
#5 | Zasláno: 7 Bře 2023 13:28
 
Přátelé a kamarádi
Pokud by jste se měli v sobotu 11.3 2023 odpoledne od 13:00 nudit. Nabízím vám řešení v podobě pomoci mi se stěhováním mého skromného majetku z Venhudovy 25 na Záhřebskou 15 Dodávka na převoz by měla být zajištěna. Sháním jen schopné nosiče.



Pomoci by ještě někdo mohl i zapůjčením stěhovacích pasů. Tedy nevlastní někdo?
Ostatní akce fórum Kajak VUT / Ostatní akce / Stěhování Nahoru
Vaše reakce Klikněte na tuto ikonu, pokud se chcete přesunout na citovanou zprávu
 

 ?
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 
  fórum Kajak VUT Powered by Chat Forum Software miniBB ®