Kajak VUT

logo Kajak VUT
 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
Ostatní akce fórum Kajak VUT / Ostatní akce /

Narozeniny ročníku 1984

Jirka H
Člen
#1 | Zasláno: 30 Srp 2024 07:15 | Změnil(a): Jirka H
 
Majkl

No ten růžový příbor mi tedy asi zůstane, nikdo se nepřihlásil
Majkl
Člen
#2 | Zasláno: 21 Srp 2024 12:26
 
prase
Člen
#3 | Zasláno: 20 Srp 2024 14:00
 
Jirka H
Mega
Jirka H
Člen
#4 | Zasláno: 19 Srp 2024 11:40 | Změnil(a): Jirka H
 
Při úklidu se našel tento plastový růžový příbor. Mám ho doma, prosím vlastníka o přihlášení se. Díky. https://imgbox.com/5LmjeKf6

Odpusťte reklamy. Je to 3 dílný příbor vyfocený u nás na lince, (ať to mezi těmi reklamami poznáte

PS: znáte-li nějaký rozumný web na upload a sdílení fotky, prosím doporučte
Jirka H
Člen
#5 | Zasláno: 15 Srp 2024 10:15
 
Ahoj, právě jsem nahrál fotky z naší oslavy do kajak galerie. Pokud nějaké máte, nahrejte je prosím taktéž s názvem 1984, aby šly alba zesumarizovat. Ještě jednou díky všem, bylo to krásné!!!
Jirka H
Člen
#6 | Zasláno: 7 Srp 2024 19:15 | Změnil(a): Jirka H
 
Naše setkání už buší na dveře, tak dovolte krátký update a shrnutí. Pivo, buřty a všechno co k tomu patří bude připraveno, bude i basa nealko piv, malá bečka malinovky a další limonády v PETkách. Taktéž bude rozpálený gril, na který si, kdo chcete, přineste maso/sýry dle vlastní libosti. Jako přílohu na gril připravíme nějakou zeleninu, chleba snad vystačí jak k buřtům, tak k vašemu grilování. Se správcem je domluveno, že kdo bude chtít, tak může přespat uvnitř budovy ve společenské místnosti (vstávačka mezi 7-8h). S sebou tedy ideálně vezměte krýgl, plavky, spacák s karimatkou, a kdo chce, tak něco na gril. Těšíme se na vás!
Vegan
Člen
#7 | Zasláno: 6 Srp 2024 14:29
 
Lucka
O žádné párty nevím :D

Jirka H
Zřejmě slušnej oddíl :P
Lucka
Člen
#8 | Zasláno: 6 Srp 2024 12:21
 
Vegan
To zní skoro jako příslib další párty ;-P
Jirka H
Člen
#9 | Zasláno: 6 Srp 2024 12:12 | Změnil(a): Jirka H
 
Vegan
No bylo nás v oddíle minimálně 10, spíš víc...
Děkujeme za gratulace z Prahy
Vegan
Člen
#10 | Zasláno: 6 Srp 2024 10:55
 
Tak všem oslavencům gratulujeme a posíláme nikoliv klíčenku, ale menší dárek z UK...
PS: pro bystré těch z 84 není 6, ale přesné o pár více :D
Jirka H
Člen
#11 | Zasláno: 24 Čvc 2024 15:38
 
Jirka H
Člen
#12 | Zasláno: 22 Čvc 2024 15:51 | Změnil(a): Jirka H
 
Tak poslední, kdo se k nám jako oslavenec přidá, je Karel Kněžínek. Je to takové nezvyklé, jít na společnou oslavu 6 lidem, nějak to vymyslím... Hlavně dondite a vemte s sebou kytary a spacák!
Zdeňka
Člen
#13 | Zasláno: 16 Čvc 2024 09:35
 
Tak já bych se taky přidala.
Jirka H
Člen
#14 | Zasláno: 15 Čvc 2024 18:50 | Změnil(a): Jirka H
 
Bylo nebylo
V roce 1984 se narodilo spoustu členů oddílu, a tudíž letos slaví čtyřicítku... Domluvil jsem tak se správcem pronájem ohniště u nás na loděnici na 8.8.2024 od 17h. Rozhodli jsme se, stejně jako před 10 lety na třicítce s Ondrou Vlasákem, spojit, a přidali se k nám Jirka Kubr zvaný Kobra a Tom Fedra, takže jsme prozatím čtyři. Pokud se některý z dalších jubilantů/tek chce k oslavě připojit, napiště buď prozatím sem (článek možná comming soon), nebo mi zavolejte a já vám sdělím detaily a organizační podmínky. Pro teď jen postuji aby jste si zapsali do kalendářů - je to záměrně čtvrtek, abychom nevstoupili do obsazených prázninových víkendů. Srdečně jsou zváni všichni členové Kajak VUT i všichni nečlenové kajak VUT
Ostatní akce fórum Kajak VUT / Ostatní akce / Narozeniny ročníku 1984 Nahoru
Vaše reakce Klikněte na tuto ikonu, pokud se chcete přesunout na citovanou zprávu
 

 ?
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 
  fórum Kajak VUT Powered by Chat Forum Software miniBB ®