Kajak VUT
 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
Organizační věci fórum Kajak VUT / Organizační věci /

nové klíče od loděnice

Hasan
Člen
#1 | Zasláno: 31 Srp 2015 18:14

Zámek vyměněn
Majkl
Člen
#2 | Zasláno: 26 Srp 2015 12:37

Že bych se taky přidal na to pádlování?
KačaH
Člen
#3 | Zasláno: 26 Srp 2015 07:37

Lucka
Já tam na tu pátou +/- budu ... tak se tam možná setkáme všeci 3
Lucka
Člen
#4 | Zasláno: 25 Srp 2015 18:46

Tak vyřešeno, snad se na loděnici kolem 5 s někým potkám
Lucka
Člen
#5 | Zasláno: 25 Srp 2015 16:33

střecha
Já nechci kopii, jen by se mi hodilo dostat zítra na loděnici a zpět tak nějak nezávisle na ostatních, a jelikož už klíče měly být nové, tak jsem myslela, že to bude bez problémů.
střecha
Člen
#6 | Zasláno: 25 Srp 2015 16:30

Zitra mam v planu si jit zapadlovat (pokud se teda vyplni predpoved - ne jako dneska), ale jeste nevim v kolik presne tam budu (odhad 5 - 6). Jen teda nechapu na co potrebujes si delat kopii klicu na poslednich pet dni!

Jinak moje kopie kopie neni zrovna ideal pro dalsi kopii
Lucka
Člen
#7 | Zasláno: 25 Srp 2015 14:48 | Změnil(a): Lucka

KačaH
Díky, to by případně řešení bylo, jen já nevím, jak dlouho se na vodě zdržím. Navíc plánuju jít až nějak kolem 5., ty myslím končíš dřív, ne?

Když tak 3*7, 3*1, 539
KačaH
Člen
#8 | Zasláno: 25 Srp 2015 14:07

Lucka
V kolik to tak máš v plánu? Já mám půjčené staré klíče od Romči a zítra se na loděnici chystám ... přípádlovat nějak po práci ... tak se můžem domluvit, pokud někdo nenabídne lepší řešení
Lucka
Člen
#9 | Zasláno: 25 Srp 2015 13:42

Půjčil by mi někdo prosím na středu staré klíče od loděnice? Ideálně asi zítra během dne předání a ve čtvrtek navrácení . Na kajak byt se můžu zastavit, případně někdo z obědové skupiny?
Romča
Člen
#10 | Zasláno: 24 Srp 2015 18:50

Zámky budeme měnit k 1.9.2015. Kdo ještě nemá klíč - ozvěte se.
Romča
Člen
#11 | Zasláno: 10 Srp 2015 11:20 | Změnil(a): Romča

Už jsou k dispozici nové klíče od loděnice pro majitele lodí. Jsou na loděnici v dolní místnosti. Budou vydávány oproti podpisu. Výměna zámku proběhne v srpnu (termín upřesním).
Organizační věci fórum Kajak VUT / Organizační věci / nové klíče od loděnice Nahoru
Vaše reakce Klikněte na tuto ikonu, pokud se chcete přesunout na citovanou zprávu

?
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

fórum Kajak VUT Powered by Chat Forum Software miniBB ®