Kajak VUT

logo Kajak VUT
 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
Organizační věci fórum Kajak VUT / Organizační věci /

Oprava střechy loděnice

Stránka  Stránka 1 z 3:  1  2  3  Další »  
střecha
Člen
#1 | Zasláno: 7 Lis 2018 09:32
 
Nepostrada nekdo od vikendu stribrnou termosku zhruba 0,7l. Dal jsem ji pro jistotu na stul v lodenici
Romča
Člen
#2 | Zasláno: 19 Říj 2018 09:37
 
Lidi přihlašte se Tonymu na pomoc s opravou střechy viz. Případně bude možnost přiložit ruku k dílu při hrabaní listí (1.polovina listopadu ). Ať před Orlama nevypadáme hloupě, že umíme využívat výčep a ohniště, ale dělat neumíme. Díky a pěkný den.
střecha
Člen
#3 | Zasláno: 28 Lis 2017 10:41
 
Chtel bych podekovat vsem spolupracovnikum za perfekte odvedenou praci a velke nasazeni. Sam jsem neveril, ze se nam podari toho zvladnout az tolik behem jednoho kratkeho podzimniho dne.
Hasan
Člen
#4 | Zasláno: 27 Lis 2017 09:59
 
Díky všem zúčastněným za dobře odvedenou práci
Angie
Člen
#5 | Zasláno: 25 Lis 2017 09:00
 
Pokud mě teplotka a rýmička (o)pustí, přiložím ruku k dílu.
Terda
Člen
#6 | Zasláno: 24 Lis 2017 18:45
 
střecha
Ahoj,
Tak já dorazím =)
střecha
Člen
#7 | Zasláno: 24 Lis 2017 17:43
 
Jelikoz je jiz zima za dvermi, tak padl navrh, ze by mohlo zaroven ve stejny den probehnout hrabani listi. Takze ti, kteri maji jeste stale nejake neopodstatnene obavy, ze by se na opravu strechy nehodili, at uz z obavy z vyskovych praci pripadne z nedostatku zkusenosti, mohu ubezpecit, ze hrabani listi je vhodne pro kazdeho kdo prijde a urcite jeho zapojeni se prijde vhod.

Proto nevahejte a prijdte v hojnem poctu, at nam pak prace rychle utika.
Janka
Člen
#8 | Zasláno: 23 Lis 2017 13:31
 
střecha
Ahoj, já přijdu.
střecha
Člen
#9 | Zasláno: 22 Lis 2017 23:04
 
Jelikoz neni asi nikdo vice znalejsi jak spravnou strechu postaviti, byl jsem poveren vesti cely projekt. Proto mohu vyhlasit, ze brigada se uskutecni jiz tuto nedeli 26.11.2017 od 9:00. Datum bylo take zvoleno s ohledem na pocasi, takze s nejvetsi pravdepodobnosti nebude prset a jak ukazuji predpovedi bude polojasno, tudiz mohu slibit praci za krasneho pocasi - co vic si prat

Pro ty, kteri jeste vahaji, tak je mohu ujistit, ze material na opravu byl zajisten (abych vyvratil nepodlozene namitky, ze neni stejne cim opravit strechu).

Pokud ani to nektere nepresvedci, snad posledni argument bude padnejsi. Z duverneho zdroje jsem se dozvedel, ze bude k dispozici pro vsechny co prilozi ruku k dilu mala becka Kance, precejen bez piva by to nebyla ta prava brigada. A to se uz vyplati prijit
Hasan
Člen
#10 | Zasláno: 15 Lis 2017 11:02
 
Stále je v plánu jen zalepit díry a vyměnit průhledné části za nové. Co se stihne to se stihne, může se to rozložit třeba na oba dva dny, ale myslím si, že když se začne rozumně brzo ráno, tak do tmy bude hotovo. Díky za každou pomocnou ruku.
Tony
Člen
#11 | Zasláno: 15 Lis 2017 09:58
 
Ahoj,

nevím jak moc velká oprava střechy je v plánu, kompletní výměna / nebo jen výměna děravých dílů? Bude se to dát stihnou za 1 den nebo to je spíš na 2? Dle potřeby jsem ochoten pomoci oba dny.
Hasan
Člen
#12 | Zasláno: 14 Lis 2017 19:12
 
Výborně, již několik dní na to myslím, že se vám musím ozvat. Matroš na opravu by snad měl už dávno být, potvrdím vám to co nejdřív. Kdyžtak aspoň to hrabání listí by bylo super udělat. Snad ještě nebude sníh.
Stále disponujeme jednou malou bečkou Kance, takže brigádnící si můžou dát na zahřátí studené pivo
Hanka M
Člen
#13 | Zasláno: 14 Lis 2017 18:59
 
Brigáda 25./26.11.?
Akční jednotka Střecha, Jirka K a Hanka M se hlásí (jak slíbili) na opravu střechy, hrabání listí apod - buď sobota nebo neděle, podle možností dalších zájemců,počasí...
1) Má to cenu?
2) Byl by materiál?
3) Kdo se přidá??
Hasan
Člen
#14 | Zasláno: 2 Lis 2017 14:01
 
Tuto neděli to bohužel nevypadá, uvidíme jak příští víkend. Takže můžeš v klidu relaxovat
Ondra
Člen
#15 | Zasláno: 1 Lis 2017 12:45
 
Hasane, já bych eventuálně mohl tuto neděli (5.11) na půl dne. V sobotu mi přistaví kontejner na suť, tak se budu bavit s tím...
Stránka  Stránka 1 z 3:  1  2  3  Další » 
Organizační věci fórum Kajak VUT / Organizační věci / Oprava střechy loděnice Nahoru
Vaše reakce Klikněte na tuto ikonu, pokud se chcete přesunout na citovanou zprávu
 

 ?
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 
  fórum Kajak VUT Powered by Chat Forum Software miniBB ®