Kajak VUT

logo Kajak VUT
 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
Organizační věci fórum Kajak VUT / Organizační věci /

Jarní Brigáda 2021

zav
Člen
#1 | Zasláno: 11 Čvn 2021 12:00
 
Ja jsem nedavnno vracel 15l soudek po 2,5 roce ve svete piva a na nic se me neptali a rovnou mi vrazili penize.
Majkl
Člen
#2 | Zasláno: 11 Čvn 2021 11:17
 
pavel
Zkusíme. Víš datum nebo aspoň místo kdes ji bral?
Ondra
Člen
#3 | Zasláno: 11 Čvn 2021 11:00
 
Majkle, kdyby se vám nepodařilo vráti bečku bez dokladu, dejte mi vědět.
pavel
Člen
#4 | Zasláno: 10 Čvn 2021 21:12
 
Bečka je moje - můžete ji vrátit (pokud se vám to povede bez dokladu), půl zálohy propít a půl si třeba někdy vyberu v pivech...
Jirka H
Člen
#5 | Zasláno: 10 Čvn 2021 20:48
 
Majkl
Pokud vím, tak dlouho byl na loděnici 50l sud Pilsner Urquell Pavla Solara se znatelným zbytkem uvnitř. Volal jsem mu tenkrát když to tam měl tak čtvrt roku a pak ten sud zmizel, tak nevím jestli ho nakonec odvezl nebo ne...
Majkl
Člen
#6 | Zasláno: 10 Čvn 2021 15:38
 
Hledá se majitel nápojových sudů uložených ve sklepě u Orlů na loděnici. Sudy tam zbytečně zabírají místo. Pokud se majitel nenajde a sudy do začátku prázdnin neodstraní, bude tak učiněno na náklady oddílu (případné zisky z kauce taky propadnou oddílu). Pokud se majitel najde, ale nemá čas sudy vracet, můžu to udělat za něj .
Majkl
Člen
#7 | Zasláno: 8 Čvn 2021 12:26
 
Práce bude dost a bude rozmanitá - hrabání listí, úklid v loděnici, invetůra vybavení, popis oddílového a soukromého materiálu, opravy (šití, lepení) oddílového materiálu, nátěr konzol v loděnici, smontování regálu, atd . Je toho dost, nemusíme všechno stihnout, přijďte vybavení .
Vláďa
Člen
#8 | Zasláno: 7 Čvn 2021 10:18 | Změnil(a): Vláďa
 
Ahoj.
Ve středu od cca 15:30bude na loděnici klasická jarní brigáda v rámci které uklidíme naši krásnou loděnici.

Přijďte práce bude dost.

Akce volně přejde do infoschůzky , ohně, piva, špekáčků a ne(z)řízené zábavy.
Organizační věci fórum Kajak VUT / Organizační věci / Jarní Brigáda 2021 Nahoru
Vaše reakce Klikněte na tuto ikonu, pokud se chcete přesunout na citovanou zprávu
 

 ?
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 
  fórum Kajak VUT Powered by Chat Forum Software miniBB ®