Kajak VUT
 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
Obecná kecárna fórum Kajak VUT / Obecná kecárna /

Obecná kecárna

Stránka  Stránka 2 z 91:  « Předchozí  1  2  3  4  5  ...  87  88  89  90  91  Další »  
Hanka M
Člen
#16 | Zasláno: 10 Zář 2019 13:06

Krása, pozdravuj!
Maruš
Člen
#17 | Zasláno: 10 Zář 2019 12:40

Ondra
Juuu radost veliká, maminka je šikulka....velká gratulace!
Ondra
Člen
#18 | Zasláno: 10 Zář 2019 09:55 | Změnil(a): Ondra

Malej Vlaječek je na světě! Pěkně po kajakářsku to sjel hlavou nahoru. Nešel na to zkrátka po hlavě... Neeskymoval, nevylehával, ale Barča to i tak zmákla Pivo a špekáčky budou! Info dodám.
Ondra
Člen
#19 | Zasláno: 2 Zář 2019 10:50

Hledáme 1-2 spoluhráče na úterní florbaly. Kdybyste někdo měl zájem chodit nebo měl v okolí někoho, kdo by chtěl chodit, dejte mi vědět. Nejlépe někdo, kdo už to aspoň někdy držel v ruce...
Díky!
Hanka
Člen
#20 | Zasláno: 22 Srp 2019 15:55

Čas oponou trhnul a je na čase otestovat západní dálavy. Nepochybujem, že se budem vídat na akcích, ale rádi bychom s Vámi zamávali loděnici s pivem a špekáčkem. V neděli 25.8. od 18:00. Navrátilcům z Čerťáků pofoukáme bebíčka Hanka, Dan a Matěj
Hasan
Člen
#21 | Zasláno: 9 Srp 2019 13:05

Marťas
Jako jeden z autorů v tom nevidím problém. Vlastní fotky, vlastní texty, konec konců letáky obecně nejsou náš nápad. Těším se na vypečené slogany
Marťas
Člen
#22 | Zasláno: 9 Srp 2019 11:30

Ahoj, rád bych se zeptal autora/ů náborových letáčku jestli nápad můžeme použít na náborové letáčky pro VK Slávia Hradec Králové. Použijeme samozřejmě vlastní fotky i text poupravíme.

Cíl je kromě dětí, kterých máme kotel, nalákat i starší členy (např. studenty SŠ/VŠ).

Bohužel moje kreativita se krčí někde v koutě a tady v Hradci je velmi těžké rozvinout kreativní myšlení u dalších členů oddílu...NO PROSTĚ SE TU MÁLO CHODÍ DO HOSPODY

Díky!
Marťas
pavel
Člen
#23 | Zasláno: 1 Srp 2019 09:50

NEDELE 18 HOD NA LODENICI STOP BECKA CHLAST A SPEKACKY STOP ANTONIE SOLAROVA
Marťas
Člen
#24 | Zasláno: 3 Čvc 2019 08:31

Lucka
Podle mě má Alpenverein limity stejné všude, mimo za polárním kruhem a nad 6000 m.n.m..
Mimo Evropu není jen pojištění právní ochrany.
Každopádně aspoň já se mimo Evropu moc nedostanu a každopádně ne na vodu
Lucka
Člen
#25 | Zasláno: 2 Čvc 2019 19:50

Marťas
Alpenverein má třeba naprd limity když jedeš mimo Evropu
Marťas
Člen
#26 | Zasláno: 2 Čvc 2019 08:40

Pojištění:
Není lepší si pořídit Alpenverein ? Je to cca za 1610,- a je na celý rok vystaráno s pojištěním (v zimě na hory, na feraty, na kolo, lezení, VHT, atd.).
Koukám, že přes ty pojišťovny to koštuje cca 500,- na týden.
Lucka
Člen
#27 | Zasláno: 28 Čvn 2019 13:03

Hana_Rz
Aha, blbě jsem četla, jestli mají rizikové od 3. stupně a bez problémů to pojistí, tak beru UNIQUA, je o dost levnější než Allianz.
honza_k
Člen
#28 | Zasláno: 28 Čvn 2019 09:13

Jen pridavam upozorneni na uterni vyjezd na prehradu. Zbytek najdete v uternim vlakne.
Hana_Rz
Člen
#29 | Zasláno: 27 Čvn 2019 13:35

Díky oběma za doporučení!
Luci, já u Uniqa našla právě že mezi nebezpečné sporty počítají kanoistiku od 3. stupně https://cesty.uniqa.cz/doc/Seznam_sportu_17.pdf
Lucka
Člen
#30 | Zasláno: 27 Čvn 2019 13:11 | Změnil(a): Lucka

Hana_Rz
Hele Uniqua jsem našla že má jako rizikový jen do WW3, ale Top pojištění (asi od Ergo pojišťovny) nabízí v rizikových rafting a kanoistiku na divoké řece a mají to bez stanovení obtížnosti. Tak bych šla asi do tohoto. Hledám na https://www.top-pojisteni.cz/cestovni-pojisteni/kalkulace-a-srovnani?phase=travelcz_q uotes
Stránka  Stránka 2 z 91:  « Předchozí  1  2  3  4  5  ...  87  88  89  90  91  Další » 
Obecná kecárna fórum Kajak VUT / Obecná kecárna / Obecná kecárna Nahoru
Vaše reakce Klikněte na tuto ikonu, pokud se chcete přesunout na citovanou zprávu

?
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

fórum Kajak VUT Powered by Chat Forum Software miniBB ®