Kajak VUT
 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
Obecná kecárna fórum Kajak VUT / Obecná kecárna /

Bydlení

Stránka  Stránka 1 z 3:  1  2  3  Další »  
Sehny
Člen
#1 | Zasláno: 25 Čvc 2019 21:41 | Změnil(a): Sehny

Od 1.9. sháním nového spolubydlícího/novou spolubydlící do bytu na Mášově ulici. Jedná se o samostatný pokoj vhodný pro 1 normovaného kajakáře/kajakářku nebo 2 skromné kajakáře/kajakářky. Ale normální lidé se tu taky můžou ubytovat . Cena 7700Kč za měsíc.

Pokoj je zařízený základním vybavením pro přežití (stůl, dvojitá postel, skříň, sušák), kuchyň je taky vybavená a na bytě je samozřejmě pračka. Kromě potenciálního nového nájemce už tu bydlím jenom já. Mášova je přímo v centru, takže Česká je za rohem, zrovna tak jako Moravské náměstí, tramvajové spojení naprosto perfektní.

Více informací, fotky, osobní prohlídku poskytnu. Pokud byste o někom věděli nebo sami měli zájem, tak mě kontaktujte přes email, telefon, facebook nebo osobně na vodě
Jirka H
Člen
#2 | Zasláno: 29 Kvě 2019 22:28 | Změnil(a): Jirka H

Ahojte,
od 1.7.se nám uvolní pokoj na Uzbecké. Bydlela v něm před rokem i Barča s Ondrou, takže doplňující info buď u mě, či přímo u nich. Na net to hodíme až v neděli, sem to dávám přednostně, kdyby náhodou někdo od prázdnin hledal... ;)

Od 1.7.2019 nabízíme k pronájmu menší vybavený neprůchozí pokoj o ploše 12m2 plus balkon 2m². V pokoji jsou 2 postele s pohodlnými matracemi, 2 stolky, 2 židle, 2 látkové skříně-vše made by Ikea. V bytě bydlí další dva pracující lidé, každý ve svém samostatném pokoji. V bytě i blízkém okolí domu je příjemný klid. Okna z pokoje mají výhled do korun vzrostlých stromů a v dáli je vidět Pálava. Byt se nachází v 5.patře panelového domu na pomezí čtvrtí Bohunice/Štýřice. Kousek od domu je zastávka Běloruská (tramvají č.8 na Hlavní nádraží je to 11 min, tram.č.6 na Mendlák 9 min). Hned vedle je stanice expresního autobusu č. E50 ve směrech Slatina/Bystrc. Byt je vybaven pračkou, ledničkou, mikrovlnou i plynovou troubou. Cena je 5466,-Kč/měsíčně vč.záloh a internetu (od ledna 2020 nám majitel zvýší cenu o 333,-Kč na osobu).Pokoj nabízíme POUZE JEDNOTLIVCI-dvojice bohužel ne. Vratná kauce je jeden měsíční nájem.
Ondra
Člen
#3 | Zasláno: 7 Úno 2019 12:50

Šéf se chystá pronajmout byt v Komíně. Kdybyste někdo měli zájem, ozvěte se rychle. Na kauci se dá prý dohodnout.
https://www.bezrealitky.cz/nemovitosti-byty-domy/133153-nabidka-pronajem-bytu
Jirka H
Člen
#4 | Zasláno: 4 Pro 2018 11:16

Ahojte, sháníme spolubydlícího do našeho největšího pokoje na Uzbecké. Chystám se na FB hodit tento inzerát, ale napřed bych to zkusil zde, zda se nenajde někdo z oddílu. V pokoji bydlela i Terka Domčíková, tak se jí můžete zeptat sami... Fotky na vyžádání zašlu na email. Zde tedy text:

Nabízím k pronájmu velký vybavený neprůchozí pokoj o ploše 20m2. V pokoji jsou 2 postele s minimálně používanými matracemi, 2 stolky s židlemi, 2 látkové skříně-vše Ikea. V bytě bydlí další dva pracující lidé, každý ve svém samostatném pokoji. V bytě i blízkém okolí domu je příjemný klid. Byt se nachází v 5. patře panelového domu na pomezí čtvrtí Bohunice/Štýřice. Kousek od domu je zastávka Běloruská (tramvají č. 8 na Hlavní nádraží je to 11 min, tram.č.6 na Mendlák 9 min). Hned vedle je stanice expresního autobusu č. E50 ve směrech Slatina/Bystrc. Byt je vybaven pračkou, ledničkou, mikrovlnou i plynovou troubou. Cena je 5466,- Kč/měsíčně vč. záloh a internetu (4000 nájem+1333 zálohy-pan majitel je férový a přeplatek záloh pravidelně vrací zpět (loni nám vracel celkem 16 tisíc) +133 internet). Pokoj nabízíme POUZE JEDNOTLIVCI-dvojice bohužel ne. (V případě kajakářů jsem ochoten udělat výjimku-ale to by byla cena pak 7200 kvůli energiím i sníženému komfortu v bytě).
malta
Člen
#5 | Zasláno: 3 Čvc 2018 11:42

Když neseženeš, brnkni Josefovi. Že tě posílám
https://facebook.com/pg/josefovadodavka/about/?ref=page_internal
honza_k
Člen
#6 | Zasláno: 3 Čvc 2018 11:27

Ahoj,
nenajde se nekdo kdo by mi pomohl zitra se stehovanim trochy nabytku? Idealne s dodavkou, ale spokojim se i s nekym kdo odridi pujcenou (-;
malta
Člen
#7 | Zasláno: 18 Čvn 2018 15:24

Sháňám nekeho spolehlivého do punkového bydlení v buržoázní čtvrti.
Karel Masák
Člen
#8 | Zasláno: 15 Pro 2017 11:31

Přátelé, kajakář, našel by se někdo, kdo by mně dnes v 17:30 pomohl vynést a naložit na auto dvě postele? Jel bych na dvakrát (tedy asi 40minut). Odměna a snad i dobrý pocit zaručen.
Zdeňka
Člen
#9 | Zasláno: 5 Pro 2017 21:44

Já bych věděla, záleží na jak dlouho, ale to bychom se domluvili, volno je hned.
Karel Masák
Člen
#10 | Zasláno: 3 Pro 2017 18:22

Přátelé kajakáři,
kdybyste náhodou věděli o podnájmu (pokoji) pro dvě osoby k nastěhování co nejdříve, neváhejte se ozvat mně nebo Janči. Umřela nám majitelka naší "Vily pod horou" a s jejími dědici je velice špatná domluva. Děkujeme za typy.
Lukas
Člen
#11 | Zasláno: 23 Lis 2017 10:42

Zatím se nikdo neozval, takže směle do toho
Dáša
Člen
#12 | Zasláno: 23 Lis 2017 09:47

také bych si stůl a nějakou tu židličku vzala
Lukas
Člen
#13 | Zasláno: 16 Lis 2017 10:20

OK, dej vědět na 776 osmtřitři 732 a domluvíme se.
malta
Člen
#14 | Zasláno: 16 Lis 2017 01:32

U nás by se případně klidně něco uživilo. Stolů a židlí není nikdy dost Zatím to vypadá, že bourat se hnedtak nebude a z Úvozu je to kousek.
Lukas
Člen
#15 | Zasláno: 15 Lis 2017 20:58

Oskar
Oskare, je ten sběr nábytku ještě aktuální? Zbavuju se stolu a židlí...
Stránka  Stránka 1 z 3:  1  2  3  Další » 
Obecná kecárna fórum Kajak VUT / Obecná kecárna / Bydlení Nahoru
Vaše reakce Klikněte na tuto ikonu, pokud se chcete přesunout na citovanou zprávu

?
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

fórum Kajak VUT Powered by Chat Forum Software miniBB ®