Kajak VUT
 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
Obecná kecárna fórum Kajak VUT / Obecná kecárna /

Bydlení

Stránka  Stránka 2 z 6:  « Předchozí  1  2  3  4  5  6  Další »  
JanaM
Člen
#16 | Zasláno: 10 Bře 2021 09:38 | Změnil(a): JanaM

Ahojte,
kdybyste věděli o prodeji nějaké nemovitosti (byt, lépe domek (chata) nejlépe se zahradou) v Brně, nebo jeho blízkém okolí (dojezdová vzdálenost do 30 min vlakem), budeme moc rádi za typ, velikost cca 3+1,... díky
Majkl
Člen
#17 | Zasláno: 22 Úno 2021 11:52

Kdyby někdo sháněl domek/chatku/loděnici :
domek PMO v Žabinách
MíšaČ
Člen
#18 | Zasláno: 9 Úno 2021 13:49

ahoj, budeme v dubnu opoustet náš podnájem v Medlankach- 2kk s predzahradkou. Tak pokud by to pro někoho bylo zajímavé, napište mi a dám vám víc info + foto. (michaela.cernocka@gmail.com)Misa
Martina
Člen
#19 | Zasláno: 29 Pro 2020 20:17

Díky za tipy. Jste skvělí! Mám radost, že možnosti jsou. Kdyby jste se o něčem dozvěděli za pár týdnů, nebo měsíců, dejte vědět. Předpokládám, že hledání chvíli potrvá...
kulda
Člen
#20 | Zasláno: 26 Pro 2020 09:39

Naprosto souhlasím, že je to předražené a imho se to za ty peníze neprodá. Ale v zásadě to splňuje tvoje požadavky, tak na to občas mrkni, jestli se to neslevnilo. Obvyklá cena za něco takového v té lokalitě jsou tak 3 mega, možná lehce přes. Za 4 mega jsme koupili malý domek se zahradou (ale teda před dvěma lety).
JanaM
Člen
#21 | Zasláno: 26 Pro 2020 09:14

Martina
Ahoj,
brácha bude pronajímat nový byt 1+kk v přízemí se zahrádkou v Ráječku (cca 5km od Blanska-do Brna půl hoďka vlakem), ... Píšeš o koupi, tak nevím, jestli je tohle pro Tebe dostatečně zajímavé, kdyžtak napiš 777 osm šest jedna 629
Martina
Člen
#22 | Zasláno: 25 Pro 2020 22:42

kulda
Díky za tip. Chtěla bych se dostat cenově níž.
malta
Člen
#23 | Zasláno: 25 Pro 2020 21:04

Realitka je vždycky nenažraná a tihle u toho ještě fest mlaskají. Je to nechutné a nemravné.
kulda
Člen
#24 | Zasláno: 25 Pro 2020 17:29

Ahoj, kamarad ted prodava prizemni 1+1 se zahradkou v Bilovicich (coz je lepsi dostupnost nez treba Jehnice) https://www.sreality.cz/detail/prodej/byt/1+1/bilovice-nad-svitavou-bilovice-nad-svit avou-sipkova/40328284#img=0&fullscreen=false . Akorat mi to teda prijde fest předražené.

Kulda
Martina
Člen
#25 | Zasláno: 23 Pro 2020 22:44

Ahoj kajakáři,

protože na Ježíška není spoleh, píšu radši sem. Hledám ke koupi malý byt v přízemí (1+1,1+kk), ideálně s malou zahrádkou, nebo výběhem do vnitrobloku. Zkrátka volnost pro "kočičí výpravy" je nutností. Preferujeme okrajovou čtvrť s blízkostí lesa a dostatkem přírody (např. Jehnice, Řečkovice, Komín, Bystr a podobné). Ocením informaci i v případě, že bude prodávat někdo z Vašich známých. 608 šest dva čtyři 372. Díky.
Dáša
Člen
#26 | Zasláno: 3 Lis 2020 18:04

Sehny, já bych věděla o bydlení. volej mi na telefon 731 čtyři šest dva 451, pokud ještě nemáš
Sehny
Člen
#27 | Zasláno: 23 Říj 2020 21:11

Kdyby někdo sháněl od února bydlení (v centru Brna) nebo nového spolubydlícího, případně jste o někom takovém věděli, tak se mi prosím ozvěte. Budu mít na bytě volný pokoj, případně bych se do nějakého samostatného pokoje nastěhoval.
Tomato
Člen
#28 | Zasláno: 7 Říj 2020 12:28

Ondra
No vím že už komentují starší diskuzi ale tak bydlení je pořád aktuální tema. Je možnost pronájmu v bytě v takové podobné novostavbě bydlení 3+1 na okraji Prahy k pronájmu je pokoj a sdílená koupelna a kuchyň byt je moderně a plně vybaven. Cena by byla 5000+600 za energie na osobu.
pavel
Člen
#29 | Zasláno: 26 Zář 2020 15:58

Stále nabízíme k pronájmu Rezidenci v Adamově! Tentokráte se můžou hlásit nejen kamarádi, ale i kamarádi kamarádů (pokud se za ně kamarádi zaručí). Jedná se o 4+1 (necelých 100 m2) v přízemí RD. Nájem 9 999,99 Kč včetně inkasa, první měsíc na vyzkoušení zdarma! Bližší info u kteréhokoliv z proškolených realitních makléřů (Romča, Hasan, Lukes, Alča, Zbyšek, Zdenička, Jirka, Jirka, Ondra, Bára, Sputník, Evča, Tony, Lucka, Masák, Janča a Střecha).
P.S.: Pozitivní vztah k pejskům výhodou.
Tomato
Člen
#30 | Zasláno: 21 Zář 2020 13:30

Romča
Počítám že bydlení je situováno v Praze, no 17500 je docela dost. Já teď momentálně hledám taky nějaké bydlení ale stačila by jen třeba 1+kk max 2+1 tak za 8000,- ale nevím jestli je to v Praze vůbec možné třeba někde kousek od metra, dojizdim do Prahy kvůli práci a zjistil jsem že by se mi víc vyplatilo si tam sehnat nějaké to bydlení, jen přes týden koukal jsem na realitky třeba tady ale zatím jsem nic co by mi vyhovovalo nenašel. Tak se ptám tady.diky
Stránka  Stránka 2 z 6:  « Předchozí  1  2  3  4  5  6  Další » 
Obecná kecárna fórum Kajak VUT / Obecná kecárna / Bydlení Nahoru
Vaše reakce Klikněte na tuto ikonu, pokud se chcete přesunout na citovanou zprávu

?
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

fórum Kajak VUT Powered by Chat Forum Software miniBB ®