Kajak VUT

logo Kajak VUT
 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
Tréninky fórum Kajak VUT / Tréninky /

Pondělí

Stránka  Stránka 1 z 60:  1  2  3  4  5  ...  56  57  58  59  60  Další »  
Vláďa
Moderátor
#1 | Zasláno: 21 Čvc 2024 23:50
 
Filan
Já v tom nevidím velký problém....
Filan
Člen
#2 | Zasláno: 21 Čvc 2024 23:24
 
Ahoj,
na zítřejší trénink bych mohl vzít 3-4 nováčky, kteří by si rádi vyzkoušeli pádlování. Bylo by to z pohledu vedoucích proveditelné?
Lenka M
Člen
#3 | Zasláno: 14 Čvc 2024 22:56
 
Šeptanda říká, že nás zítra přijde navštívit vzácná návštěva z dálného severu Míša G., ráda by vás viděla, tak přijďte
Sehny
Člen
#4 | Zasláno: 14 Čvc 2024 17:34
 
zav
Ty si byl o válec níž, ne? A vidím správně, že borec to jede sám?
zav
Člen
#5 | Zasláno: 10 Čvc 2024 12:31
 
V návaznosti na pondělní boofovací trenink přidávám motivační video z místa, které bez správně provedeného boofu nelze projet (a zde málem ani proplavat).
lower San Bernardino
Před pár lety jsem si to osobně ověřil a pořád mě v této nádherné soutěsce čeká opravka
Boris
Člen
#6 | Zasláno: 8 Čvc 2024 22:51
 
Jirka H
Takých sa dneska našlo… Všetkým ďakujem za pomoc. Obzvlášť Kobra sa do toho v jednu chvíľu oprel a po treťom eskymákovi som pristúpil na jeho hru, že sa potopíme vzájomne. Veľmi poučné bolo zistenie, že na eskymovanie potrebujem obe ruky na pádle a tak som zdvíhal o loď. Kobra vyhral na body. Naučil som sa pár nových spôsobov ako tam zahučať a dúfam, že nedošlo k žiadnej ujme. Trochu som sa zdržal pri poslednej časti a zatiaľ sa topiči rozpŕchli po okolí, takže sľúbená odmena bude musieť počkať na nejaký ďalší tréning.
Jirka H
Člen
#7 | Zasláno: 8 Čvc 2024 21:15 | Změnil(a): Jirka H
 
Boris
Tak jak to dnes dopadlo, převrhl Tě někdo? Jinak potřeboval bych kontakt na Martina Krále. Martine ozvi se mi na 775 988 sedm6sest, nebo mi na něj někdo pošlete kontakt. Díky
Boris
Člen
#8 | Zasláno: 8 Čvc 2024 11:01
 
Ahojte! Dneska popri bežnom tréningu by som chcel pridať aj malú súťaž… Odmenu dostane každý, kto ma pri/pred/po tréningu prevrhne. Špeciálna cena bude čakať na toho kto ma najviac prekvapí.
Vláďa
Moderátor
#9 | Zasláno: 27 Čvn 2024 10:44
 
V pondělí tréning bude!!!
Majkl se postará o všechny přítomné
Majkl
Člen
#10 | Zasláno: 24 Čvn 2024 10:00
 
Dnes bohužel nedorazím - likviduju vosy. Ale i beze mě si možete dat kondiční pádlování k přehradě .
Jirka H
Člen
#11 | Zasláno: 17 Čvn 2024 13:59
 
Ahoj, dnes po tréninku přesun na blízkou Rosničku (zastávka Bráfova) - bude tam hrát kapela Ty Syčáci! Petr Váša nás omámí svým fyzickým básnictvím - kdo neviděl, neuvěří! Byl jsem na Rosně minulé pondělí na Už Jsme Doma a bylo to epické - krásné místo u lesa a výborné pivko i jídlo. Jedu tam kolmo i s brašnama - parkovat kola v zahradě lze. Vstupné (250,-) stačí až na místě.

https://www.youtube.com/watch?v=O3R_i-Zi9A0

Kdo se přidá?
Vláďa
Moderátor
#12 | Zasláno: 6 Kvě 2024 16:35
 
Dnes je klasický trénink
Dáša
Člen
#13 | Zasláno: 6 Kvě 2024 13:00
 
Jde dnes někdo pádlovat? Já bych šla, ale samotný se mi nechce
Sehny
Člen
#14 | Zasláno: 12 Dub 2024 20:49
 
Ahoj,

kdyby se náhodou opět stalo, že v pondělí nebudou stačit oddílové lodě, tak bych chtěl poprosit stálé členy, aby si zajistili půjčení nějaké soukromé od někoho koho znají v oddílu a ví, že v pondělí nepůjde.

Zatím to podle ankety na facebooku na přetlak nevypadá, ale kdyby náhodou.
Vláďa
Moderátor
#15 | Zasláno: 26 Bře 2024 20:03
 
Určitě jste si všimli, že již je vyhlášena infoscchůzka. Tím začínají oficiálně i pondělní tréninky. Šiřte, zvěte, dojděte.
Stránka  Stránka 1 z 60:  1  2  3  4  5  ...  56  57  58  59  60  Další » 
Tréninky fórum Kajak VUT / Tréninky / Pondělí Nahoru
Vaše reakce Klikněte na tuto ikonu, pokud se chcete přesunout na citovanou zprávu
 

 ?
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 
  fórum Kajak VUT Powered by Chat Forum Software miniBB ®