Kajak VUT
 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
Tréninky fórum Kajak VUT / Tréninky /

Úterý

Stránka  Stránka 70 z 73:  « Předchozí  1  ...  69  70  71  72  73  Další »  
Hasan
Člen
#1,036 | Zasláno: 18 Čvn 2013 12:45

Pod hromadou biodegradovaného materiálu se poklad nacházel. A to nedegradovaný, čerstvě zakořeněný stromek ořechu
martin
Člen
#1,037 | Zasláno: 18 Čvn 2013 12:31

Zdravím,
slíbil jsem Masákovi, že udělám vyhodnocení předchozího tréninku. Bohužel jsem se k tomu dostal až dnes.

Závěrečná zpráva z tréninku ze 11.6.2013

Úvod tréninku byl velmi pracovní, bylo provedeno přeházení velké hromady listí do kontejneru, v rámci této činnosti bylo odpracováno 8 kajakářohodin (tj. 12 kajakářů na 40 minut práce). Z čehož 6 osob mělo lopatu, jedna osoba používala motyku či smeták a 4 osoby přihlíželi k práci. Mezi pozdě příchozí patřil Malta, který nejen přišel pozdě, ale také provokoval pracující jídlem.

Informace, že pod hromadou se nachází poklad, se ukázala jako nepravdivá.

Po činnosti zaměřené na odklízení biodegradovaného materiálu následovala zkrácená rozcvička s klasickými Jurajovými prvky.

Samotný trénink se konal v horní části řeky Svratky, jejíž hladina byla následkem deště předchozí noci zvýšená až na úroveň, u které bylo možné najíždět do vody prakticky přímo od cesty. Pádlovalo se až k lávce u zoologické zahrady, s celkovou délkou trasy (k lávce i zpět) 4,3 km a s průměrnou rychlostí 2,6 km/h. V rámci tréninku byl proveden nácvik technik otáčení, jízdy pozpátku, tahání lodí, sprint a Zátopek. Zakončení bylo provedenou míčovou hrou s nejasným názvem a výhrou modro-žlutého uskupení kajaků, tj. tato výhra nestojí za zmínku.

Následující kulturní část proběhla ve více lokacích, začínající v hospodě Turbína, s prvky kreativního výtvarnictví při výrobě umělé A-bomby (projekt Růženky a Boženky) a barvený design draků Origami vedený exprof. Masákem. Celkový výdělek hospody z naší účasti nebyl zaznamenám. Další lokace byla již v centru Brna v podniku, kde se točí Poutník a nachází se na ulici Lidické, jméno podniku také nebylo zaznamenáno.

Tímto bodem byla ukončena přítomnost pozorovatele.

Martin (družstvo převládajících červených kajaků)
Dáša
Člen
#1,038 | Zasláno: 18 Čvn 2013 12:19

já nedojdu, mám domluvenou degustaci. užijte si inženýrskej trénink a pařbu
Karel Masák
Člen
#1,039 | Zasláno: 18 Čvn 2013 12:09

V 13:00 jdu k zubařce ve Strážnci. Proto je trénink posunut na 17:00 až 17:30. Důvod: měně uškvařených lidí, stihnu se stavit na bytě a odhodit pár věcí, na vodě bude dalko snesitelněji a mimochodem Perche No (proč ne).
Co vy na to ŽabaKajakáři?
Masiane
Lukes
Člen
#1,040 | Zasláno: 18 Čvn 2013 11:54

Jenomze dnes bude asi stejně vedro až do vecernich/nocnich hodin.. ..Je a na hadech mozno i rozdelat ohen, klidne teda aj burty a tak..
Boženka
Člen
#1,041 | Zasláno: 18 Čvn 2013 11:42

lemra Boženka z jihu se ptá, neposunem trénink do večerních/nočních hodin? ...jinak musím jet vlakem ve třičtvrtě na 3 a to se bojím upečení
Karel Masák
Člen
#1,042 | Zasláno: 18 Čvn 2013 08:37 | Změnil(a): Karel Masák

Bylo mně dnes Donem Jurajosem předáno trochu zodpovědnosti a proto si dnes s obrovskou radostí opět zakoučuju. (Pevně věřím, že mě v tom podpoříte )
Trénink bude v duchu Inžžééénýrském Imatrikulační hra na úvod, bakalářská rozcvička, spoustu seminárních cvičení, her, tipů a tryků na vodě a řada dlaších inžžéénýrských fází..
Spacák s sebou? Perche no
Již se na vás velice těším
Carlo Masiane |..|,
Boženka
Člen
#1,043 | Zasláno: 18 Čvn 2013 07:36

já su pro inženýrské hády!
střecha
Člen
#1,044 | Zasláno: 18 Čvn 2013 01:39

Tak dneska si prijdu take zapadlovat. Vcera to nejak nevyslo, tak snad si to dneska vynahradim....uz ani nevim jak se to padlo drzi :D
Lukes
Člen
#1,045 | Zasláno: 17 Čvn 2013 23:28

Kamarádi, což po trenále inženýrský večírek v lomu na Hádech? Noční koupačka? Nocleh pod hvězdičkama? Kdo je pro? Spacáky a třeba něco vína sebou!
malta
Člen
#1,046 | Zasláno: 12 Čvn 2013 16:18

neni zac
Juraj
Člen
#1,047 | Zasláno: 12 Čvn 2013 15:33

Všem, kteří se účastnili včerejšího trenálu, díky za velmi povedenou náhradu bagru při nakládání kontejneru
David
Člen
#1,048 | Zasláno: 11 Čvn 2013 15:15

Pokud to nějak stihnu, dorazím. Kterým směrem vás mám když tak hledat?
Karel Masák
Člen
#1,049 | Zasláno: 11 Čvn 2013 10:20

Pokusím se taky co nejdříve doraziti, rochnění v bahnitém listí si užívati..
Juraj
Člen
#1,050 | Zasláno: 10 Čvn 2013 12:07 | Změnil(a): Juraj

Já bych měl být na loděnici 16:30, takže tuto činnost můžu zahrnout do rozcvičky
Stránka  Stránka 70 z 73:  « Předchozí  1  ...  69  70  71  72  73  Další » 
Tréninky fórum Kajak VUT / Tréninky / Úterý Nahoru
Vaše reakce Klikněte na tuto ikonu, pokud se chcete přesunout na citovanou zprávu

?
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

fórum Kajak VUT Powered by Chat Forum Software miniBB ®