Kajak VUT
 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
Tréninky fórum Kajak VUT / Tréninky /

Čtvrtek

Stránka  Stránka 1 z 74:  1  2  3  4  5  ...  70  71  72  73  74  Další »  
zav
Člen
#1 | Zasláno: 15 Říj 2020 22:52 | Změnil(a): zav

Střecho, asi jsme si nerozuměli. Hladina Svratky sice dosáhla úrovně 2. SPA, nicméně tento nebyl vyhlášen povodňovou komisí (obce/kraje/státní), a proto zde neplatí zákaz plavby a netřeba se tedy obávat nějaké sankce.

BTW, moc hezké svezení k hrázi a zpět s nebezpečím na úrovni ww1 (krom pěny tam nic neplavalo)
střecha
Člen
#2 | Zasláno: 15 Říj 2020 18:27 | Změnil(a): střecha

Zave, je to trochu zklamani, ze někdo s tvými zkušenostmi není schopen si alespoň zkontrolovat aktualni vodočet.

Vodni stav na Porici: http://www.pmo.cz/portal/sap/cz/index.htm
Vodni stav Židlochovice: http://www.pmo.cz/portal/sap/cz/mereni_018.htm

Myslim, ze je to dostatecne vymluvne a není nutne filtrovat a hledat mezi tim vsim Covidem ještě něco o všech tech rekach co jsou v 3.SPA.

http://www.pmo.cz/cz/media/aktuality/hladiny-v-rekach-postupne-klesaji/
Maruš
Člen
#3 | Zasláno: 15 Říj 2020 16:01

Koukám na Svratku celý den z okna a na jez, ke kterému bych se ani nepříblížila...voda je rozlitá až za břeh, je tam fakt hodně vody, plave všechno možný...taky jsem chtěla jít pádlovat, ale zdravý rozum vyhrál a taky zásada, že na povodňovky nelezu!
Vláďa
Moderátor
#4 | Zasláno: 15 Říj 2020 13:01

Já budu až v cca 17:00
zav
Člen
#5 | Zasláno: 15 Říj 2020 12:43

Takže střecho nepruď, nebo dodej relevantní zdroje.

Počítám, že budu na loďěnici kolem 16:30. Kdo se přidá?
zav
Člen
#6 | Zasláno: 15 Říj 2020 12:41 | Změnil(a): zav

Trocha odkazu k tematu:
§ 3 odst. 1 vyhlášky č. 46/2015 Sb. o stanovení vodních nádrží a vodních toků, na kterých je zakázána plavba plavidel se spalovacími motory, a o rozsahu a podmínkách užívání povrchových vod k plavbě
Zde celý článek k tématu Plavba za povodně z pohledu zákona
Způsob vyhlášení SPA - neni to Brno, ale je to hezky shrnute a snad to tak plati obecne
Povodňová komise Jihomoravského kraje
Digitální povodňové plány statutárního města Brna
Komise rady MČ Komín - zde povodňová komise není ani uvedena, natož aby byla někde zmínka, že se sešla a něco vyhlásila!

EDIT:
ještě pro úplnost - https://www.kr-jihomoravsky.cz/ - kdyby se tam něco do odpoledne objevilo ... ale myslím, že tihle teď budou zaneprázdněni něčím úplně jiným
zav
Člen
#7 | Zasláno: 15 Říj 2020 11:38 | Změnil(a): zav

Don't panic!

střecha
EDIT: Muzes, prosim, dat odkaz na dokument, ze ktereho vyhlaseni 2. SPA vyplyva? Dle platne legislativy, zatimco 1. SPA nastava, 2. a 3. SPA musi byt vyhlasen povodnovou komisi.

Jinak bych si zapadlovat sel, kdovi kdy zas budu mit volne odpoledne, navic dneska v relativne slusnem pocasi.
Lucia
Člen
#8 | Zasláno: 15 Říj 2020 11:30

Ja som sa pôvodne chcela pridať na trénig, lákalo ma že aj Svratka bude mať trošku prúd. Ale keď sa to zdvihlo na 2SPA, tak asi pôjdem na prechádzku (možno popri rieke :D)
Hanka M
Člen
#9 | Zasláno: 15 Říj 2020 11:20

Vláďa
Vláďo, díky za alternativu, ale já to balím. Lákalo mě to na podzimní řeku. Tak snad za týden, ještě před posunem času, kochací plavba proti proudu!
Vláďa
Moderátor
#10 | Zasláno: 15 Říj 2020 11:17

Pravdu dí ten náš Střecha, známý to kazič zábavy.

Tedy maximálně suchý tréning. Nějaký nácvik záchrany, hody házečkou, uzlování a tak. přišel by na něco takového někdo?
střecha
Člen
#11 | Zasláno: 15 Říj 2020 09:32

Nechci kazit zabavu, ale na Svratce je vyhlasen 2.-3. povodnovy stupeň, takze plavba po Svratce je zakazana (v době nouzového stavu to bude asi docela i draha sranda).
honza_k
Člen
#12 | Zasláno: 15 Říj 2020 09:32

Vláďa
Tak pokud to za me vemes, tak ti budu vdecny (-;
Hanka M
Člen
#13 | Zasláno: 15 Říj 2020 09:07 | Změnil(a): Hanka M

Já bych si šla ráda zapádlovat, ale kvůli jednomu člověku jezdit nemusíte!
Vláďa
Moderátor
#14 | Zasláno: 14 Říj 2020 18:22

honza_k
Nebo bych došel já
honza_k
Člen
#15 | Zasláno: 14 Říj 2020 13:52

Ahoj,
kdo ma v planu prijit zitra? Ja nejsem uplne ve 100% kondici, takze jeste nevim jestli trening povedu. Pokud budou ale zajemci, tak muzu minimalne vest trening ze brehu (pujcit vybaveni a pak ho zase vybrat).
Stránka  Stránka 1 z 74:  1  2  3  4  5  ...  70  71  72  73  74  Další » 
Tréninky fórum Kajak VUT / Tréninky / Čtvrtek Nahoru
Vaše reakce Klikněte na tuto ikonu, pokud se chcete přesunout na citovanou zprávu

?
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

fórum Kajak VUT Powered by Chat Forum Software miniBB ®