Kajak VUT

logo Kajak VUT
 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
Tréninky fórum Kajak VUT / Tréninky /

Čtvrtek

Stránka  Stránka 81 z 89:  « Předchozí  1  ...  80  81  82  ...  88  89  Další »  
Hasan
Člen
#1,201 | Zasláno: 25 Zář 2013 15:39
 
Trénink před infoschůzkou proběhne. Přijďte včas ať se zbytečně nezdržujem. Trénink bude kratší, zato intenzivnější.
Hasan
Člen
#1,202 | Zasláno: 19 Zář 2013 15:18 | Změnil(a): Hasan
 
Však Bára může, má tam loď. Ale majitelé soukromých lodí nemají právo půjčovat oddílový materiál. Od toho jsou tréninky. Využívat oddílové věci mimo trénink jde po domluvě přes půjčovnu. Takže nedělejte z toho cochcárnu. Vzhledem k množícímu se nepořádku na loděnici to hold nehodlám dál tolerovat. Takový jsou pravidla a pokud se ti to nelibí, tak bohužel.
malta
Člen
#1,203 | Zasláno: 19 Zář 2013 15:08
 
klid, mami.. bara de take
Hasan
Člen
#1,204 | Zasláno: 19 Zář 2013 14:57
 
A kliče vezmeš kde? Tudle anarchii podporovat nebudu. Ale pokud chceš být zodpovědný za ztracené či jinak zabordelené věci na loděnici tak prosím.
malta
Člen
#1,205 | Zasláno: 19 Zář 2013 14:44
 
hola.. kdo by chcel dneska jak na kajak, tak na cyklojizdu, at dojde na lodenicu na 16. dame si trictvrtehodku a pak trada na kola
Hasan
Člen
#1,206 | Zasláno: 19 Zář 2013 11:31
 
Přijďte v hojném počtu, rozdám vám náborové letáčky, které rozmístíte na svých fakultách
Honza
Člen
#1,207 | Zasláno: 19 Zář 2013 11:00
 
Dneska opětovně nedojdu - budu v práci až do večera
Hasan
Člen
#1,208 | Zasláno: 12 Zář 2013 16:10
 
Jsi ty vůbec zapsanej na čtvrtek? Jsi ty vůbec zapsanej?
malta
Člen
#1,209 | Zasláno: 12 Zář 2013 15:56
 
no dovcilku to tak bylo
Hasan
Člen
#1,210 | Zasláno: 12 Zář 2013 15:45
 
Jak nic? Jako vždy. Snad nemusím psát každý týden, že trénink bude. Napíšu když nebude
malta
Člen
#1,211 | Zasláno: 12 Zář 2013 14:26
 
a dneska nic?
Kačička
Člen
#1,212 | Zasláno: 9 Zář 2013 13:12
 
Ouky douky
Hasan
Člen
#1,213 | Zasláno: 9 Zář 2013 11:05
 
Kačička
Vzhledem k tomu, že infoschůzka se blíží, bude asi lepší, když všichni nový zájemci začnou chodit až od oficiálního data. Provozní informace se nebudou muset opakovat pořád dokola a všichni budou začínat na stejné úrovni.
Kačička
Člen
#1,214 | Zasláno: 6 Zář 2013 12:41
 
Ahojte, mám otázku - môže budúci týždeň prísť na tréning nováčik?
Lukes
Člen
#1,215 | Zasláno: 5 Zář 2013 16:54
 
Tak já se na těch 17:30 Juraju stavím
Stránka  Stránka 81 z 89:  « Předchozí  1  ...  80  81  82  ...  88  89  Další » 
Tréninky fórum Kajak VUT / Tréninky / Čtvrtek Nahoru
Vaše reakce Klikněte na tuto ikonu, pokud se chcete přesunout na citovanou zprávu
 

 ?
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 
  fórum Kajak VUT Powered by Chat Forum Software miniBB ®