Kajak VUT

logo Kajak VUT
 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
Tréninky fórum Kajak VUT / Tréninky /

Čtvrtek

Stránka  Stránka 82 z 89:  « Předchozí  1  ...  81  82  83  ...  88  89  Další »  
David
Člen
#1,216 | Zasláno: 5 Zář 2013 16:08
 
Přepadla mě rýmečka, takže dneska taky nedojdu.
Juraj
Člen
#1,217 | Zasláno: 5 Zář 2013 14:30 | Změnil(a): Juraj
 
Budu se vyskytovat v okolí loděnice (= na Turbíně) okolo cca 17:30, takže pokud někdo dojde si zapádlovat, tak mu půjčím klíče.
Hasan
Člen
#1,218 | Zasláno: 5 Zář 2013 14:17
 
Dneska se na loděnici asi jen mihnu. Přijde někdo zodpovědný s klíčema? Pokud ne, tak dnešní trenál odpadá a můžete se těšit opět na ostré pádlování v plné sestavě od příštího týdne.
Oskar
Člen
#1,219 | Zasláno: 5 Zář 2013 13:33 | Změnil(a): Oskar
 
však se zapiš sama.. koukni na web
Ifka
Člen
#1,220 | Zasláno: 4 Zář 2013 18:08 | Změnil(a): Ifka
 
Hasan
mohli byste mě teda prosím zapsat na úterý, díky
Hasan
Člen
#1,221 | Zasláno: 29 Srp 2013 13:56
 
Dneska dojdu opět kolem půl.
Hasan
Člen
#1,222 | Zasláno: 29 Srp 2013 13:54
 
Ifka
Budou, jestli se nedostaneš už na net, tak ještě napiš radši na oddílový email svoje iniciály. Ať si tě můžem zařadit. Díky
Ifka
Člen
#1,223 | Zasláno: 29 Srp 2013 09:29 | Změnil(a): Ifka
 
Ahoj, chtěla bych docházet v zimním semestru na tréninky kajaku pro začátečníky.
Budou zase v úterý a ve čtvrtek?
Jsem do konce září ve Slovinsku, tak info schůzku nedávám, ráda bych si ale včas blokla místo v jeden den
Díky za info
střecha
Člen
#1,224 | Zasláno: 22 Srp 2013 15:23
 
Tak to se teste, protoze to bude stejne narocna rozcvicka jako v utery...tak narocna, ze se pak nebudeme moct ani zvednout ze zeme ;)
Hasan
Člen
#1,225 | Zasláno: 22 Srp 2013 11:33
 
Musím se dneska ještě stavit do WE, takže přijdu až kolem půl. Tak né že se ztřískáte na Turbíně. Střecha vám udělá rozcvičku
střecha
Člen
#1,226 | Zasláno: 22 Srp 2013 10:55
 
ruka uz je lepsi, takze dneska zase jako obvykle "chvilku" po pate na lodenici...
malta
Člen
#1,227 | Zasláno: 15 Srp 2013 15:38
 
tak dneska uz to asi stihnu
Hasan
Člen
#1,228 | Zasláno: 15 Srp 2013 15:23
 
Tak trénink samozřejmě je, nepamatuju se, že bych ho rušil
střecha
Člen
#1,229 | Zasláno: 15 Srp 2013 15:05
 
Na taborak vali spousta lidi, ale nejak se pritom pozapomnelo na dnesni padlovani...dorazim zase jako obvykle +- patou ;) Prijde take jeste nekdo, nebo vsichni az vecer k ohni?
střecha
Člen
#1,230 | Zasláno: 10 Srp 2013 23:48
 
bozenka: klip pekny....sice nevim co tam na me volaji zrejme proto, ze jsem sledoval vlnky s kity na obzoru...no skoda, ze nove mlyny nevypadaji stejne

Jinak pro velky uspech beru dalsi varku merunkovych knedliku...mamince, ktera jest autorem knedliku, udelalo radost jak knedliky vsem chutnaly, protoze doma uz to nikdo neocenni...
Stránka  Stránka 82 z 89:  « Předchozí  1  ...  81  82  83  ...  88  89  Další » 
Tréninky fórum Kajak VUT / Tréninky / Čtvrtek Nahoru
Vaše reakce Klikněte na tuto ikonu, pokud se chcete přesunout na citovanou zprávu
 

 ?
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 
  fórum Kajak VUT Powered by Chat Forum Software miniBB ®