Kajak VUT

logo Kajak VUT
 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
Tréninky fórum Kajak VUT / Tréninky /

Pádlovani dětí s rodiči

Stránka  Stránka 2 z 3:  « Předchozí  1  2  3  Další »  
Oskar
Člen
#16 | Zasláno: 2 Zář 2025 16:35
 
Oskar
Tak nakonec jsem si přehodil meeting v práci, a měli bychom stíhat také na 1600..
Oskar
Člen
#17 | Zasláno: 1 Zář 2025 18:01 | Změnil(a): Oskar
 
Ahoj, dorazil bych se 2ks, akorát budeme stíhat až krapet později.. rozcvičíme se už v trolejbuse.

Jo, a bude i velikost kajaku i pro Ondru (11 let) ? Vašek (7) myslím že patří do průměru skupiny..
Lucka
Člen
#18 | Zasláno: 31 Srp 2025 09:32
 
Ahoj, my dorazíme. Tak sraz v 16:00 na loděnici ke společné rozcvičce?
Romča
Moderátor
#19 | Zasláno: 25 Srp 2025 15:09
 
Ahoj, dnes jsem mluvila se správcem od Káčat. Jsme domuveni na středu 3.9. Cca mezi 16 a 17h tam dorazime si pujcit dětské lodě. Uvidime jak to pujde a pak se domluvime na dalším. Sravce funguje do konce zaří. Pak je mozne si pujcit material pouze pres trenéry.
Moc lekci teda nebude tak dorazte v hojnem poctu.
Lucka
Člen
#20 | Zasláno: 14 Srp 2025 14:33
 
Ahoj kajakáři, a zejména kajakářčata,

rády bychom s Romčou navázaly na tréninky malých kajakářů na dětských kajacích, jejichž zapůjčení je možné domluvit u Káčat. Tento podzim by to již bylo bez trenérky, která nemá čas, ale to myslím vůbec nevadí. Nyní jen vykopáváme rychlou anketu, který den bychom chtěli chodit - středa nebo čtvrtek. Hlasujte prosím zde ve srazovníku, a to co nejdříve. Následně zkusíme vyjednat přesné podmínky, cenu a čas. Jedná se o období září - cca polovina října (dle počasí). Jízdu zvládaly děti cca od 4 let, více info v původním příspěvku od Romči. Každé dítě jde na vodu s rodičem, v pozici "trenérů" bychom se nějak vystřídali dle domluvy. Těšíme se na setkávání na Svratce
Romča
Moderátor
#21 | Zasláno: 17 Čvn 2024 14:41
 
Tento týden je nás málo tudíž jsem lekci nerezervovala. Pristi tyden je mozny pouze ctvrtek (27.6.) od 16.30 takze kdo muze dojdete, bude to posledni detske padlovani v tomto skolnim roce.
Romča
Moderátor
#22 | Zasláno: 12 Čvn 2024 13:41
 
Tento týden je padlovani dětí zrušeno. O příštím týdnu ještě napíšu.
Zdeňka
Člen
#23 | Zasláno: 11 Čvn 2024 22:52
 
Vojta už není tak nadšený padler když zjistil, že si nemůže hrát na jen na písku a chce se po něm nějaká činnost. Každopádně kdybychom přišli, tak bude se mnou v lodi
Lucka
Člen
#24 | Zasláno: 11 Čvn 2024 18:33
 
Ahoj, tak tento týden nakonec vymekneme a nedorazime, kondice posádky není úplně přesvedciva. Ať se trénink opět vydaří.
Romča
Moderátor
#25 | Zasláno: 10 Čvn 2024 12:59
 
Tento týden platí opět středa 12.6. od 16.30. Doufám že počasí bude příznivé.
Romča
Moderátor
#26 | Zasláno: 3 Čvn 2024 14:13
 
Tento tyden vyjimecne menime na ctvrtek takze
6.6. v 16.30. Na loděnici.
Romča
Moderátor
#27 | Zasláno: 27 Kvě 2024 11:48 | Změnil(a): Romča
 
Minulé pádlování se vydařilo, a tešíme se na další. Sraz s trenérkou máme 16.50 u dřevěné branky ke Káčatům abychom to nemuseli obcházet, tak sraz 16.30 a lehká rozcvička bude ideální. Můžem vzít dětem převlečení a z mokrého je převléct hned u nich. Pokud bude 4 leťáků víc jak 2 máme je předem připravit, že se budou v lodích střídat. Naše účast je tento týden nejistá, ještě dám vědět.
Lucka
Člen
#28 | Zasláno: 25 Kvě 2024 18:29
 
Na další týden je přihlášených hodně prcku, uděláme nějaký systém střídani? Jak se vám to minule zdálo, byli jste na vodě hodinu? Nebo se zvládnou děti vystřídat? Já bohužel nemůžu, ale vysílám Tonyho s Terezkou
Romča
Moderátor
#29 | Zasláno: 16 Kvě 2024 13:25
 
Taže první dětské pádlování domluveno na středu 22.5. Trenérka nás bude čekat v 17h, my se sejdeme 16.30 (nebo i dřív) u nás na loděnici. Lucko vymyslíš, prosím, na tu půlhodinku nějaký "rozcvičení" pro děti? Díky. Těším se.
zav
Člen
#30 | Zasláno: 14 Kvě 2024 10:42
 
Radi se pridame, snad to budem zvladat logisticky.
Stránka  Stránka 2 z 3:  « Předchozí  1  2  3  Další » 
Tréninky fórum Kajak VUT / Tréninky / Pádlovani dětí s rodiči Nahoru
Vaše reakce Klikněte na tuto ikonu, pokud se chcete přesunout na citovanou zprávu
 

 ?
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 
  fórum Kajak VUT Powered by Chat Forum Software miniBB ®