Ahoj kajakáři, a zejména kajakářčata,
rády bychom s Romčou navázaly na tréninky malých kajakářů na dětských kajacích, jejichž zapůjčení je možné domluvit u Káčat. Tento podzim by to již bylo bez trenérky, která nemá čas, ale to myslím vůbec nevadí. Nyní jen vykopáváme rychlou anketu, který den bychom chtěli chodit - středa nebo čtvrtek. Hlasujte prosím
zde ve srazovníku, a to co nejdříve. Následně zkusíme vyjednat přesné podmínky, cenu a čas. Jedná se o období září - cca polovina října (dle počasí). Jízdu zvládaly děti cca od 4 let, více info v původním příspěvku od Romči. Každé dítě jde na vodu s rodičem, v pozici "trenérů" bychom se nějak vystřídali dle domluvy. Těšíme se na setkávání na Svratce
