Kajak VUT

logo Kajak VUT
 | Hlavní stránka | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
Eskymo fórum Kajak VUT / Eskymo /

Eskymování Hustopeče 2022/2023

Stránka  Stránka 16 z 17:  « Předchozí  1  ...  14  15  16  17  Další »  
Maruš
Člen
#226 | Zasláno: 23 Lis 2022 13:04
 
Lukas
Předávám info od Šimona: Lodě je možné od nich vzájemně půjčovat, zvláště pokud to pomůže zredukovat počet lodí tam uskladněných, bývá jich tam neúměrně moc a byl by rád, kdyby jste tyhle dotazy směle směřovaly přímo na něho, to samé memoriál
Tohle eskymo zdravotně nezvládám, ale příště už snad budu k ruce.
JirkaK
Člen
#227 | Zasláno: 23 Lis 2022 09:32
 
Auto je docela dost, mám brát další? Třeba na odíkovky. Nebo bych se mohl k někomu přidat?
Hanka M
Člen
#228 | Zasláno: 22 Lis 2022 17:48 | Změnil(a): Hanka M
 
Lenka M
Můžu to ještě ve čtvrtek na lodenici vyzkoušet popř jestli tam budeme všichni cca na tu pátou, tak to ještě můžeme probrat.
Lenka M
Člen
#229 | Zasláno: 22 Lis 2022 17:02
 
Hanka M
Kapacitní problém to tipuju není, jen mi přišla pocitově menší než redline, tak jsem myslela, že by ti mohla sedět líp Já z daggerů vypadávám taky :D Zrcadla nevím... myslím, že nastavitelná jsou, ale nepamatuju si.
Hanka M
Člen
#230 | Zasláno: 22 Lis 2022 16:46
 
Lenka M
V té jsem asi nikdy nesedela, má nastavitelná zrcadla? Jako problém je, že my malí z těch oddilovek co nejdou nastavit na eskymu vypadavame. Je to kapacitní problém ten Redline navíc? Jedu s Lukášem a vzali bychom ho, ale dejte vědět teda
Lenka M
Člen
#231 | Zasláno: 22 Lis 2022 14:50
 
Rasto
Budem s tebou počítat. Čas srazu upřesníme, ale předběžně to bude taky kolem páté.
Sehny
Člen
#232 | Zasláno: 22 Lis 2022 14:26
 
Jestli nemá nikdo nic proti, tak já bych vzal červenou Mambu. Pojede se mnou Petr, tak ji hned první lekci použije.
Rasto
Člen
#233 | Zasláno: 22 Lis 2022 14:12
 
Lenka M
Ak môžem, tak by som sa pridal k vám na odvoz + veľmi rád pomôžem s umývaním a nosením oddielových lodí.
Lenka M
Člen
#234 | Zasláno: 22 Lis 2022 13:28
 
Hanka M
A nejmenší mamba ti není? Řešili jsme s Vláďou a Márou, které oddílovky by se mohly brát a návrh byly mamby a nový spade. Případně další lodě podle zájmu...

My máme ještě dvě místa pro lidi s loděma, nebo vezmeme nějaké oddílovky a případně někoho bez své lodě.
Lukas
Člen
#235 | Zasláno: 22 Lis 2022 10:49
 
Už jste všichni zaplatili? Já vím, že ne, tak šup šup..
Co se týká lodí, tak zatím nemám informaci o případném sdílení lodí s Pádluj.com - takže momentálně bych to stavěl tak, ať si podílníci vezmou každý vlastní nebo oddílovou loď. Půlpodílníci mohou zvážit, zda tam chtějí loď tahat - jakýsi pool lodí tam bude, ze kterého by se dalo vybrat (ale ne na první lekci). Má někdo problém s tím, že by jeho osobní loď byla použita, když tam on zrovna nebude?
Moje posádka sraz na loděnici v 17:00.
Hanka M
Člen
#236 | Zasláno: 22 Lis 2022 10:45
 
Ahoj, mluvila jsem s Lukášem a zatím je to takové nejisté, co se týká toho, které oddílove lodě se budou brát a kolik. Má tedy předběžně někdo něco proti tomu, abych tam vzala Redlajna, který jde nastavit jak na mě tak na větší lidi? (Mám jen 5 vstupů a do mé lodi se vejde tak ještě Maruška, která ale trénuje, takže by tam moje loď akorát zbytek času prekazela). Máte- li jiný návrh, pište, jinak beru ve čtvrtek Redline ;)
Lukas
Člen
#237 | Zasláno: 18 Lis 2022 09:38
 
Pro nováčky, kteří ještě na eskymo nechodili - značte svou účast do tabulky
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1b_Gp7xsc_F3Yfq676ehrR8X_1FDQnu5Oals_icLrJ_w/e dit?usp=sharing
ať mají ostatní - trenéři, účastníci, já - přehled, kolik lidí zhruba půjde.
Pomocí barevného vybarvení je možno organizovat posádky jednotlivých aut pro cestu tam a zpět - vždy po domluvě s řidičem.
Lukas
Člen
#238 | Zasláno: 18 Lis 2022 09:30
 
Martina
I po několika sezónách evidentně není všem jasné, jak systém funguje. Podílník má právo na své vstupy (všechny nebo pět) - ale pouze pro svou osobu (nebo spolupodílníka, viz tabulka). Jakékoli přenechávání vstupů není možné - nepodílníci mohou přijít jen na jednotlivé vstupy za 300,-.
Martina
Člen
#239 | Zasláno: 18 Lis 2022 09:24
 
Nabízím za sebe volné místo na první eskymování (24.11.). Máme schůzi BD, kde musím být.
Lukas
Člen
#240 | Zasláno: 18 Lis 2022 00:09 | Změnil(a): Lukas
 
Přihlašování uzavřeno - plný podíl letos vychází na 2050 Kč, poloviční na 1025 (po zaokrouhlení).
Peníze mi prosím pošlete do prvního eskyma (24.10.2020 19:00) na účet 1529818018/3030.
Do poznámky napište od koho to je.
Díky předem.
Jednotlivé vstupy po konzultaci se mnou na 776 osmtřitři 732 - zavolejte ideálně ve středu večer či ve čtvrtek (už bude zřejmější, kolik lidí půjde). Cena jednotlivého vstupu 300 Kč.
Stránka  Stránka 16 z 17:  « Předchozí  1  ...  14  15  16  17  Další » 
Eskymo fórum Kajak VUT / Eskymo / Eskymování Hustopeče 2022/2023 Nahoru
Vaše reakce Klikněte na tuto ikonu, pokud se chcete přesunout na citovanou zprávu
 

 ?
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.
 
  fórum Kajak VUT Powered by Chat Forum Software miniBB ®